Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Ok, tylko u mnie budżet zatwierdza żona, a ona krzyczy przy 20$ ;)

Niektórzy sprzedawcy się chronią tym : "kupujesz jakie jest " i nie chcą zwrotów. A ja się zauroczyłem Conway'ami :) 

Kup takiego za kilkaset zł, i chowaj go przed nierozumnym "wywiadem", bo nie pisze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja nie kupiłem, lecz dostałem (od osoby z rodziny, która czasami kupuje za dużo różnych przedmiotów) tylko trochę używane pióro Waterman - o ile dobrze ustaliłem to Expert City Line Urban Grey. Stalówka F. Wygląd pióra spodobał mi się, choć sam wybrałbym raczej inny kolor. Załadowałem je nabojem z zielonym atramentem Pelikana, pisze dość cienko, trochę szorstko, choć mam wrażenie, że w miarę jak go używam, to zaczyna sunąć po papierze nieco łagodniej. A swoją drogą zielony kolor to dla mnie atrakcja, bo nigdy wcześniej nie pisałem takim atramentem, co najwyżej zielonym długopisem.

Waterman Expert City Line Urban Grey


Pewnie nie kupiłbym nigdy takiego pióra, więc tym bardziej cieszę się, że je dostałem!
Edytowano przez Mellion
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja nie kupiłem, lecz dostałem (od osoby z rodziny, która czasami kupuje za dużo różnych przedmiotów) tylko trochę używane pióro Waterman - o ile dobrze ustaliłem to Expert City Line Urban Grey. Stalówka F. Wygląd pióra spodobał mi się, choć sam wybrałbym raczej inny kolor. Załadowałem je nabojem z zielonym atramentem Pelikana, pisze dość cienko, trochę szorstko, choć mam wrażenie, że w miarę jak go używam, to zaczyna sunąć po papierze nieco łagodniej. A swoją drogą zielony kolor to dla mnie atrakcja, bo nigdy wcześniej nie pisałem takim atramentem, co najwyżej zielonym długopisem.

Pewnie nie kupiłbym nigdy takiego pióra, więc tym bardziej cieszę się, że je dostałem!

 

Apetyt rosnie w miarę jedzenia ;) Podobno atrament kol.Nicponia Zielony2 jest bardzo zacny. Może warto spróbować? 

ostatnio kupiłem R&K stary zielony-złoty i stwierdziłem organoleptycznie iż jest super:)

Edytowano przez Wąsaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_ded_, Conkliny są rewelacyjne, ale ostrzegam Cię przed zakładaniem skuwki na tył korpusu. W przypadku skuwek niewzmocnionych metalowym pierścieniem zdarza się, że pękają nawet przy minimalnym nacisku.

Zagrożenie minimalne bo nie lubie skuwek zatykać, tylko w kilku całkiem mikropiórach :)

Ale dziękuję bardzo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego tam, demonstracyjnie transparentnego, ptasiego ekshibicjonistę:

gallery_1386_141_123176.jpg

gallery_1386_141_32032.jpg

gallery_1386_141_160399.jpg

 

 

taaa,... :huh:

 

piękny, :wub: kuszący,... :angry:

 

ale mam teraz inne cele... B)

 

Pogratulował... :D

 

 

PS chyba lubię taką wersję ekshibicjonizmu... :P

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak krawiec kraje, jak mu materii staje:)

Jasne, że tak, tylko że...ten wywiad... wiecie, rozumiecie;)

 

Oj wiecie, wiecie ;). Zwłaszcza, że w miarę przyzwoicie zadbany CS to jednak spory wydatek. Ale jest kilka marek piór typu "old England", które są trochę tańsze niż Conwaye, a też wydają się warte grzechu. Jestem w trakcie negocjacji zakupu przyjemnie wyglądającego Summita i może się skuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chomsky możesz zdradzić jak się nim pisze?

Pisze gładziutko, raczej F/M, nie jest gwoździowata, podobna bardzo do pelikanowskich z M200, lekko się poddaje. Bardzo miła stalówka. Piórko tanie, lekkie, korpus ma zielone smugi, coś jak zorza polarna, chłe, chłe! Wykonanie takie sobie, wygląda miło.

Pozdr. Ch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółwik zasilił stado B)

Stalówka F, bardzo sprężysta i trochę trudniejsza niż 400-ki które miałem wcześniej. Może drobny zabieg micromeshem pomoże.

Miła odmiana wśród zieleni ;)

PBwaas3.jpg

bCPZeJV.jpg

pTcBRzX.jpg

3vTkTpA.jpg

W dodatku ma swoją trumienkę z epoki :D

Edytowano przez _ded_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...