Skocz do zawartości

rbit9n

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4001
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O rbit9n

 • Ranga
  OM
 • Urodziny 07.10.1979

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Ряшів
 • Zainteresowania
  http://www.ipernity.com/home/pbrbit9n

Contact Methods

 • Snapchat
  rbit9n

Ostatnio na profilu byli

1513 wyświetleń profilu
 1. właściwie od dłuższego czasu piszę trzema muszkieterami, montblanc 22, parker 51 i lamy 2000. czasem użyję twsbi 580 lub kaweco sport skyline. jednym słowem nuda.
 2. to sprawa dla fizyka stosowanego. mnie się takie historie z L2k nigdy nie przytrafiły.
 3. Lie de The używam głównie w raczej mokrych, choć bez przesady, grotach o tęgości XF, góra F i muszę powiedzieć, że jest tęgo.
 4. znalazłem żem w pracy kalendarz reklamowy na zeszły rok tej firmy: http://www.edica.pl/ papier satynowy, kremowy, gładki, ładnie współpracuje z piórami. chyba można polecić.
 5. bardzo lubię ów drink bezalkoholowy o nazwie diabolo menthe i moja córka też, ale żeby tym pisać? co to, to nie, ha!
 6. o, a tak to mnie jeszcze nikt nie przekręcił, ale nieważne, ważne, że z małej litery. w każdym razie zrozum, że tu wszystko jest oryginalne, tyle tylko, że jest zamocowane odwrotnie. to tak jakby Cytryn i Gumiak przykręcili koła tak, że wnętrze felgi jest na zewnątrz. ta część, która robi click! jest tam (prawdopodobnie), gdzie nie powinna być, a na jej miejscu jest ta zgoła odmienna. w każdym razie jeśli nie został uszkodzony gwint, osadkę bardzo łatwo jest odkręcić od rączki, pisałem o tym w drugim linku z postu wyżej. jak odkręcisz, wyjmiesz tedy grot, spływak i co tam jeszcze jest, wymocz
 7. ​ ​brak, albo nie brak. zauważ drogi @konisie, że ten pierścień który powinien być od strony rączki, jest od strony osadki (ten bardziej walcowaty), zaś sama rączka przy okienku podglądu sprawia wrażenie nieco spuchniętej. na tym zdjęciu widać to chyba najwyraźniej: ​ ​ zdaje się, że @rittel kupił takie pióro, w którym te przekładki były podmienione. można by więc się pokusić o odkręcenie osadki i poszukanie pierścionka w rączce. a po co jest ta cienka przekładka? ano bez niej skuwka podczas zamykania nie wydaje odgłosu kliknięcia. co prawda trzyma się, ale słabiej.
 8. w tym piórze nie podoba mnie się to, na pierwszy rzut oka, że ktoś, prawdopodobnie, odkręciwszy pióro, zamienił miejscami pierścienie metalowe oraz plastik na okienku podglądu. w MB22 (mniejszy brat MB24) wygląda to tak: http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/8405-montblanc-22/ http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/5687-anatomia-pi%C3%B3r-montblanc-22-parker-51-lamy-2000/
 9. siła i moc! każdego pióra na naboje, używam z wymiennymi zbiorniczkami (z których większość ma tłoczki), a to dlatego, że preferuję kolory, których nie można dostać w nabojach, raczej w kałamarzach.
×
×
 • Utwórz nowe...