Jump to content

rbit9n

Użytkownicy
 • Posts

  4,001
 • Joined

 • Last visited

About rbit9n

 • Birthday 10/07/1979

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Ряшів
 • Zainteresowania
  http://www.ipernity.com/home/pbrbit9n

Contact Methods

 • Snapchat
  rbit9n

Recent Profile Visitors

1,684 profile views

rbit9n's Achievements

BB

BB (6/6)

 1. a to IS jeszcze działa? ja przestałem korzystać, jak zaczęli podwyższać opłatę miesięczną, czy coś takiego. może francuskie niezapominajki są bardziej fioletowe? a może to taki kompromiś między kolorem kwiatu i kolorem pączka? dziękuję. idei nie ma żadnej, po prostu taki teścik.
 2. trochę mnie to zajęło, ale co się odwlecze, to nie uciecze. to są te połączone/ papier i pióro te same w obu przypadkach.
 3. wieczorem poszukam jakiejś wiarygodnej próbki, aczkolwiek sprzed roku, to wiesz, mogłaby ze starości wyblaknąć przecież.
 4. taka ciekawostka. atrament leżakował sobie w szafie, w szczelnie zakręconym kałamarzu, nie wiem, może rok? może więcej? w każdym razie napełniłem nim ostatnio pióro, a on, proszę ja was, ciemny niemalże jak bleu nuit. to nie tak, to nieładnie.
 5. właściwie od dłuższego czasu piszę trzema muszkieterami, montblanc 22, parker 51 i lamy 2000. czasem użyję twsbi 580 lub kaweco sport skyline. jednym słowem nuda.
 6. to sprawa dla fizyka stosowanego. mnie się takie historie z L2k nigdy nie przytrafiły.
 7. Lie de The używam głównie w raczej mokrych, choć bez przesady, grotach o tęgości XF, góra F i muszę powiedzieć, że jest tęgo.
 8. znalazłem żem w pracy kalendarz reklamowy na zeszły rok tej firmy: http://www.edica.pl/ papier satynowy, kremowy, gładki, ładnie współpracuje z piórami. chyba można polecić.
 9. wygląda to tak jakby tak: http://www.fountainpennetwork.com/forum/topic/48160-any-l2k-ob-or-obb-users-out-there/ czyli w jednym kierunku piszesz cienko, w drugim grubo. proste i genialne, ale najczęściej zauważalne dopiero powyżej tęgości OB.
 10. bardzo lubię ów drink bezalkoholowy o nazwie diabolo menthe i moja córka też, ale żeby tym pisać? co to, to nie, ha!
 11. a to nie powinno się nazywać "pióro forumowe 2017"? bo chyba trochę idiotyczne jest kupować w grudniu 2016, albo w styczniu 2017 pióro na zeszły rok.
 12. ciekawe, u mnie logo wygląda mianowicie tak, jak na instrukcji: ​ ​
×
×
 • Create New...