Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Coś mi ostatnio Lamy się mnożą na potęgę... Copper to nowy nabytek, a fioletowe żona przygarnęła. Jak łatwo się domyślić, w czarnym mam czerwony, w pomarańczowym zielony, a w szampańskim mam filetowy. Żona w fioletowym ma fioletowy - także nuda :D

 

17725614361_3431553abb_c.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fajne stadko lamek. Tak czytam i czytam i pomalutku wprowadzam lamkę na listę życzeń. A wiadomo jak jest z takimi listami - zmieniają się jak listy przbojów Lata z Radiem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mam problemy z przepłwem w sekcji Kaweco Sport- EF, wiem że sie to wykręca z tuleji sekcji, ale co potem? Jak wyłuskuje się stalówkę i spływak z plastikowej mniejszej tulejki? bezpieczne to to zajęcie? Calość pisze dośc sucho i ma niekiedy problemy ze startem, niekiedy nie ma zadnych problemów, a niekiedy przestaje pisać. 

Pozdr. Ch.

p.s. pomożecie??!!! Bylo konkretne nocne SPA, i plyn i gruszka i dmuchanie. Żona na mnie dziwnie patrzy, spędzam dużo czasu w łazience, podejrzewa może kochankę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

Wspólnota majątkowa może nie obejmować piór małżonki ;)

Ale okaz ładny, dla kobiety oczywiście :)

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spływak wyciąga się ze stalówką z sekcji. Skoro wychodzi tuleja to masz model Alsport.? 

 Mam model Brass, wykręca się tulejkę z mosiężnej sekcji wraz ze spływakiem i stalówką, siedzi to to w plastikowej tulejce, mam wyciągąć z tej plastikowej tulejki spływak ze stalówką, próbowałem, nie za mocno, ale siedzi!

pozdr. Ch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłam Pelikana M200 Creme Cafe. Link do aukcji:

http://allegro.pl/pioro-pelikan-m200-nowosc-wysylka-gratis-i5361731132.html

Dobra cena. Gdyby coś z tym piórkiem nie było w porządku, to bardzo proszę znawców tematu o sygnał :) . Pozdrawiam

 

Znam ten sklep w formie stacjonarnej, jestem z tego samego miasta i czasem tam bywam. Mają spory wybór pelikanów i innych piór. Raczej byłbym spokojny o zakupy u nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam zapytanie, ale sprzedawca jeszcze mi nie odpowiedział. U polskich dostawców najczęściej spotykałam <M> lub <F>.

Mam jednego ptaszka M200 czarnego  <F> i bardzo dobrze mi się nim pisze. Tutaj niespodzianka. Ale tak mi się to piórko podoba, że z każdą stalówką dam radę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłam Pelikana M200 Creme Cafe. Link do aukcji:

http://allegro.pl/pioro-pelikan-m200-nowosc-wysylka-gratis-i5361731132.html

Dobra cena. Gdyby coś z tym piórkiem nie było w porządku, to bardzo proszę znawców tematu o sygnał :) . Pozdrawiam

 

Cholewka, no i się skusiłem... Miałem już nic nie kupować w tym miesiącu, ale nie mam jeszcze żadnego Pelikana w szufladzie a to na prawdę dobra oferta... No i się stało się... Dzięki za info. Choć mój portfel nie dziękuje :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie mi się podoba, ale musi poczekać. Swoją ścieżką, materiał z którego jest pióro to rzeczywiście żywica? Byłbym zaskoczony...

 

Brązowe, jaki i kremowe elementy korpus zostały wykonane z wysokiej jakości, polerowanej żywicy

wykończenia platerowane złotem

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholewka, no i się skusiłem... Miałem już nic nie kupować w tym miesiącu, ale nie mam jeszcze żadnego Pelikana w szufladzie a to na prawdę dobra oferta... No i się stało się... Dzięki za info. Choć mój portfel nie dziękuje :P

aj.... no i się spóźniłem :( też miałem ochotę na Cafe Creme ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłam coś takiego:

Free-shipping-dikawen-883-golden-and-bla

Zdjęcie zapożyczone z Internetu

Choć pióro jest,masywne i ciężkie, pisze się nim zaskakująco dobrze. Stalówka została opisana jako F, ale to taka europejska F/M-ka, dająca soczystą kreskę. Szukałam pióra piszącego cieniej, ale i tak jestem zadowolona :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...