Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak obdarować na dzień dziecka pięcioro dorosłych i troje wnuków? Sposobem!

Dotarło dziesięć sztuk Jinhao, dwie 750, dwie 450, 500, 2011, 99, 159, 186 i jakiś jeden w bonusie? Tym razem nie zdziwiłem się, że wszystkie są dobrze wykonane i piszą w sam raz. Jedna F-ka, osiem M-ek i jedna B. Tak na oko. Wszystko to dobro dokładnie w cenie jednego Kaweco Al Sport, które sprawił sobie na dzień dziecka dziadzio, czyli ja.

Pozdr. Ch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obdarować na dzień dziecka pięcioro dorosłych i troje wnuków? Sposobem!

Dotarło dziesięć sztuk Jinhao, dwie 750, dwie 450, 500, 2011, 99, 159, 186 i jakiś jeden w bonusie? Tym razem nie zdziwiłem się, że wszystkie są dobrze wykonane i piszą w sam raz. Jedna F-ka, osiem M-ek i jedna B. Tak na oko. Wszystko to dobro dokładnie w cenie jednego Kaweco Al Sport, które sprawił sobie na dzień dziecka dziadzio, czyli ja.

Pozdr. Ch.

Dziadzio okazał się osiem razy cenniejszy od familii ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę miał komplet ze Sportem Brass i etui do tego. Chcę mieć brzydkie pióra by szokować publikę. Brass Sport robi większe wrażenie niż jakieś tam Pelikany, Shaeffery i inne Charlestony. Nawet Lamy 2000 poszło w kąt nie licząc innych nudziarzy.

Jinhao zatankowane różnymi kolorami jest mile widziane w rodzinnych piórnikach i nie muszę się wyprzedać na prezenty.

Pozdr. Ch.

p.s. piszą raczej F/M i jedno M, troszkę cieniej niż mi się wydawało na początku. Również pewne atramenty pocieniają kreskę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok...

 

no to zaczynamy...

 

Nazywają mnie Ender i jest nieanonimowym Pióroholikiem...

 

Wczoraj nie mogłem się oprzeć i efekt poniżej...

 

NoXRRRG.jpg

 

dołożę jeszcze stuba 1.1 oraz ołówek i będę kontent...

 

na czas jakiś...

O żesz  !!!! zazdroszczę i powracam do wzdychania do tego pióra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markol, gratulacje. Jak czytam tych wszystkich naszych magików, którzy naprawiają, smarują, wkręcają, wykręcają, to szczerze ich podziwiam. Mam co najmniej ze trzy dobre pióra, które należałoby podreperować: jakieś tłoki popuszczające w pelikanach, czy nawet stalówki do wygładzenia albo kręcąca się w kółko sekcja w parkerze duofoldzie i... kompletnie nic z tym nie robię, bo się zwyczajnie boję, że coś schrzanię. Tym bardziej Cię podziwiam. 

A co ma powiedzieć świeżynka forumowa, czytam o wymianach, wykręcaniach i wciąż jestem w szoku że tyle się dzieje w okół piór.Oczywiście większości rzeczy nie kminię, ale wszystko w swoim czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

A co ma powiedzieć świeżynka forumowa, czytam o wymianach, wykręcaniach i wciąż jestem w szoku że tyle się dzieje w okół piór.Oczywiście większości rzeczy nie kminię, ale wszystko w swoim czasie.

Pomalutku. Ja też dopiero skręciłem z powodzeniem dwa albo trzy pióra. Kilku nie skręciłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wszystko to dobro dokładnie w cenie jednego Kaweco Al Sport, które sprawił sobie na dzień dziecka dziadzio, czyli ja. 

 

:rechot: Hahahahahaha, wszyscy tu jak jeden mąż i jedna żona zrobiliby to samo :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywam się Ender i jestem nieanonimowym Pióroholikiem,... :P

 

a z czego jestem dumny... :D

 

 

no i dołożyłem tak jak chciałem,...

 

no może ciut więcej,... ale niewiele więcej,...

 

zacząłem od małego Conieco,...

 

k2lGgJo.jpg

 

po którym nastąpiła właściwa pożywka pióroholika, czyli dopełnienie do Brassa,...

 

NbAWG4W.jpg

 

ale że moja Silna Wola jest jakoś słabowita ostatnio to doszło coś więcej,...

 

nPGgrRx.jpg

 

na koniec opisu ostatnich dwóch tygodni dodam, że podjąłem heroiczną próbę leczenia ostrej Mąblozy poprzez szczepienie,...

 

pokazem nowości na rok 2015/2016,... :headsmack: kurcze, gdzie by tu dorobić na to wszystko dobro... :hmm1: 

 

pokazem z którego mogę pochwalić się tylko i wyłącznie zestawem pocztówek z reprodukcjami reklam Mąbla z lat 1908-1936...

 

6btxl9j.jpg

 

3zoz1KT.jpg

 

i tak to już jest,...

 

jak się jest pióroholikiem... redface

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Markol

A ja nazywam się Markol (no może niezupełnie, w dowodzie przez złośliwość urzędnik wpisał mi trochę inne dane ;)) i też jestem pióroholikiem.

Postanowiłem zrobić sobie prezent z okazji Dnia Dziecka, bo z racji mojego wieku na prezenty od bliźnich w tym dniu nie mam szans :D.

Przez chwilę zastanawiałem się nad Omasem, którego prezentował niedawno Visvamitra, ale jakoś nie mogłem się zdecydować w kwestii koloru, stalówki, a z racji wzrostu kursu walut cena wydawała mi się wygórowana. I tak błądziłem po zakamarkach sieci, aż wlazłem tam, gdzie dla bezpieczeństwa mojego portfela wchodzić absolutnie nie powinienem, bo czaił się tam ten osobnik...

 

ME1Z8m1.jpg

 

 

 

... i kusił stalówką italic fine :wub: (Zdjęcie oczywiście jeszcze ze sklepu, oryginał dojdzie, mam nadzieję, w poniedziałek).

 

No i przepadło. Na nic zdał się głos rozsądku. Czapkę przedam, pas zastawię...

Po prostu chorowałem na takie "cóś" od kilku lat :bezradny:

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nazywam się Markol (no może niezupełnie, w dowodzie przez złośliwość urzędnik wpisał mi trochę inne dane ;)) I tak błądziłem po zakamarkach sieci, aż wlazłem tam, gdzie dla bezpieczeństwa mojego portfela wchodzić absolutnie nie powinienem, bo czaił się tam ten osobnik...

ME1Z8m1.jpg

... i kusił stalówką italic fine :wub: (Zdjęcie oczywiście jeszcze ze sklepu, oryginał dojdzie, mam nadzieję, w poniedziałek).

Witaj Markol... :)

Powiem tylko tyle,...

Będziesz Pan zadowolony!...

Jeśli dobrze rozpoznaje to CS 100,... albo może nie,... ale stalówka IT to miód malina...

Sam zacząłem swą przygodę od takiej i jakbym miał okazję to kolejnej nie odpuszczę...

Zresztą tak jak i niektórym Omasom... :)

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nazywam się Markol (no może niezupełnie, w dowodzie przez złośliwość urzędnik wpisał mi trochę inne dane ;)) i też jestem pióroholikiem.

Postanowiłem zrobić sobie prezent z okazji Dnia Dziecka, bo z racji mojego wieku na prezenty od bliźnich w tym dniu nie mam szans :D.

Przez chwilę zastanawiałem się nad Omasem, którego prezentował niedawno Visvamitra, ale jakoś nie mogłem się zdecydować w kwestii koloru, stalówki, a z racji wzrostu kursu walut cena wydawała mi się wygórowana. I tak błądziłem po zakamarkach sieci, aż wlazłem tam, gdzie dla bezpieczeństwa mojego portfela wchodzić absolutnie nie powinienem, bo czaił się tam ten osobnik...

 

ME1Z8m1.jpg

 

 

 

... i kusił stalówką italic fine :wub: (Zdjęcie oczywiście jeszcze ze sklepu, oryginał dojdzie, mam nadzieję, w poniedziałek).

 

 

Jakżeż ja Cię rozumiem :wallbash:. Przepiękne pióro - klasyka jaką uwielbiam. :D Duże gratulacje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na koniec opisu ostatnich dwóch tygodni dodam, że podjąłem heroiczną próbę leczenia ostrej Mąblozy poprzez szczepienie,...

 

pokazem nowości na rok 2015/2016,... :headsmack: kurcze, gdzie by tu dorobić na to wszystko dobro... :hmm1: 

 

pokazem z którego mogę pochwalić się tylko i wyłącznie zestawem pocztówek z reprodukcjami reklam Mąbla z lat 1908-1936...

 

6btxl9j.jpg

 

3zoz1KT.jpg

 

i tak to już jest,...

 

jak się jest pióroholikiem... redface

Ooooo - byłeś wczoraj w GK na pokazie? Pytam bo ja również tam byłem, ale po prostu pewnie się nie rozpoznaliśmy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo - byłeś wczoraj w GK na pokazie? Pytam bo ja również tam byłem, ale po prostu pewnie się nie rozpoznaliśmy ;)

 

GK?...

 

Kurcze nie rozpoznaję szyfru...

 

ale ja byłem w środę w butiku Mąbla na Nowym Świecie, pokazali pisadła i jeśli dobrze pamietam to było ich tak z 10 rodzajów (z których 5 chętnie bym nabył...) zegarki w tym pierwszy w ich wydaniu, wzorowany na JL - Home time, no i cały kramik z galanteria skórzaną...

 

natomiast dla mnie osobiście najbardziej owocna była rozmowa z szefem na EU wraz z obietnica zrobienia każdej stalówki oprócz flexa...

 

się zobaczy czy dotrzyma słowa...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...