Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

kiedyś nie zatykałam, teraz sobie inaczej nie wyobrażam. Jakoś inaczej się pisze. serio serio

 

@rittel,ostatnio na zajęciach z hiszpańskiego przy okazji lekcji nt wulgaryzmów, zrobiliśmy mini konkurs kto potrafi puścić najdłuższą wiązankę nie powtarzając się. wygrałam.

Jak się pisze jakimiś cieniasami (MB145 xD) to nie dziwne. Przy 146 już się nie zatyka, skuwkę należy odłożyć w taki sposób, aby logo na jej szczycie było dobrze wyeksponowane.

 

Po hiszpańsku? ;o

uczysz się hiszpańskiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mam początek weekendu :D

Hs56kMU.jpg

BZC5Ozk.jpg

V4brhXQ.jpg

Wahl Eversharp Small Flat Top. NIestety brakuje kółeczka a skuwce. Szukam, jakby ktoś coś... :)

Świetnie pisze. Ma flexa ale z tych bardzo sprężystych. Rozdziaw średni. Bez nacisku efka, że ledwo widać :D

Ilość złoceń na granicy mojej wytrzymałości ale kolorystyka materiału trochę je usprawiedliwia.

Drugi to ptaszek. Bardziej ponury z wyglądu choć rówie sprawny. Już po czyszczeniu i testach (na zdjęciach jeszcze przed), chyba należy mu się polerka lekka.

rwpPGBa.jpg

n0lE5se.jpg

GThtJNz.jpg

Fantastyczna stalówka. Flex obecny, niezbyt obfity ale kreskę moża łatwo modulować praktycznie od zera, czyli "przetarcia" do grubej i mokrej.

Kolejna stalówka Pelikana która to potrafi :thumbup:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja na tym forum to była jedna z najbardziej zgubnych decyzji w moim życiu.... :P Tak czytam sobie o tych wspaniałych stalówkach Kaweco i czytam... I nie wytrzymałem! Zamówiłem dziś u Daniela Classic Sporta ze stalką B. Do tego klips, squeeze konwerter i naboje Sommer Lila. Teraz z niecierpliwością czekam na listonosza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Nabytki zabytki.

 

 

Świetne staruszki :thumbup::)

 

Ja w ramach badań nad problemem Jakim piórem pisałby Kubuś Puchatek, gdyby nie był Misiem o Bardzo Małym Rozumku wszedłem w posiadanie takiego obiektu (CS 85L)

 

DfqpwME.jpg

 

Zdjęcie na razie od Sprzedawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_ded_  @ Markol  piękne piórka

 

Przeglądając znany portal aukcyjny znalazłem ofertę "Ładne zabytkowe pióro". Spodobało mi się tak bardzo że........... ;), dotarło przedwczoraj.

 

692c4194e5cbc494med.jpg

 

2a81aa1792a8dfd9med.jpg

 

f5c5dbc5f5b543a5med.jpg

 

fd8e02e44adce8c5med.jpg

 

cae8e38b7c4bfb47med.jpg

 

I mały "bonusik" w postaci właściwości stalówki ;)

 

 

cbed038dc037d64cmed.jpg

 

PS. Od kilku dni przeglądam internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: "Co to właściwie za pióro?". Jeżeli macie jakieś domysły to dajcie znać bo na razie szukam po omacku.

Edytowano przez empi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...