Jump to content

Lepki

Użytkownicy
 • Posts

  1,679
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Lepki

 1. Ciekawa propozycja i zaskoczenie ze strony Aurory
 2. Bardzo ładna ta wersja Ipsilon.
 3. Przeczytałem post kolegi i zamiast afery zobaczyłem zwyczajną sytuację sklepową. Nic specjalnego i negatywnego. Jak kolega chciał, żeby koło niego skakano to niech sobie wynajmie dziewczynę do towarzystwa BTW komentarze kolegów o tym jak to specjalnie ktoś przychodzi kiepsko ubranym, żeby potem zaszpanować gotówką i móc pokazać, że mogli kupić, ale tu nie kupią.....normalnie gimbaza, słoma wystająca z butów i spodziewałbym się takich zachowań raczej wśród jakichś nowobogackich o niskim poziomie kultury....
 4. nilfein, muszę przyznać, że bardzo trafnie porównałeś te firmy, mam podobne odczucia. Ja bym się nawet zastanowił po prostu nad F-C, bo są bardziej ergonomiczne, wyglądem nie różnią się strasznie do GvF-C, a ceną i wygodą już tak.
 5. Chciałbym tak znajdować pióra i telefony, smart tv też da się odnaleźć?
 6. Faktycznie dość toporne a stalówka nieproporcjonalna :/ To niestety problem niektórych modeli F-C/GvF-C
 7. Z tego co pamiętam Prelude ma gwarancję dożywotnią zgodnie z filozofią white dot, natomiast SIgnature 2 lata. Wg mnie jednak oba te pióra są nie do zajechania w normalnym użytkowaniu, Signature jest lepiej wykonane niż normalny Prelude i ma piękną stalówkę Szczerze polecam, mam dokładnie ten sam model co w wątku.
 8. s Pamiętam całe zajście, wniosek - nie machać niedokręconą butelką atramentu. A i mnie się chlapnęło.... Ręka błyszczy się do dziś.
 9. Na żywo wygląda bardzo ciekawie. Dopiero na FPD miałem styczność z Visconti i w realu wyglądają o niebo lepiej niż na zdjęciach.
 10. Również dziękuję za miłą atmosferę i rozmowy o piórach i nie tylko
 11. Forever alone Omas. Ale to gdybym nie mial innych piór badz bylyby nielubiane, ale nie będzie bo lubię swoje pióra i ich nie dodam.
 12. Ewidentnie przypomina jakiegoś potwora jak już koledzy wyżej zauważyli
×
×
 • Create New...