Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dnia 2.03.2017 o 22:11, Kleks napisał:

Hehe... Poniżej siódemka, którą miałem przed tą żółtą. Jak kupię jeszcze Aquamarine i czerwoną, to zrobię zdjęcie całej dziesiątce i wstawię :D

eAeeeFX.jpg

Hmmmm.... ładnie to wygląda...

Mam też takie jak to ostatnie i świetnie mi się nim pisze. Zwłaszcza przy robieniu długich notatek...

Jednak ja mam stalówkę EF i jest bardzo cieniutką kreską... (to "ą" mnie zaczyna wkurzać !!!) 

 

[edycja]

P.S. Lubię atrament w kolorze niebieskim. Ale "koneser" ze mnie żaden wiec piszę tym co mam - a mam Parker Quink Blue. Pomieszałem go z Diamine Majestic Blue i... jest OK. Jednak robią na mnie wrażenie Twoje: Diamine Oxblood i Diamine Sherwood Green. Są po prostu git !!! ;-)

Edytowano przez moogoom
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem, dostałem w prezencie. Co więcej nie sądziłem, że mi się spodoba a jestem szczerze zachwycony. Świetne pióro, bardzo dobrze mi się nim pisze. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością.

Niestety nadal nie mogę załączać plików g:("Wystąpił błąd podczas przetwarzania przesłanego pliku. Proszę skontaktować się z nami w celu uzyskania pomocy.")

A pióro, którym chciałem się pochwalić, to Kaweco AL Sport czarne

 

problem obszedłem

f7af3aa5abf2dfb9.jpg

Edytowano przez emrzet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanie moje nabytki. Bardzo pozytywne zaskoczenie w postaci TWSBI oraz Noodler's Ahab, również raczej pozytywne wrażenia. Tylko to tworzywo z jakiego jest zrobiony ma okropny zapach. Ciekawe czy inne wersje kolorystyczne tego pióra też tak śmierdzą.

j7sytc.jpg

Edytowano przez Yaner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...