Jump to content

Topaz

Użytkownicy
 • Posts

  991
 • Joined

 • Last visited

About Topaz

 • Birthday 07/07/1968

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Białystok

Recent Profile Visitors

1,633 profile views

Topaz's Achievements

M

M (4/6)

 1. @Duku, gratulacje, piękne pióro i jakość na najwyższym poziomie. Stalówka to EF czy F? Pokaż próbkę pisma.
 2. Witaj, zaczynałeś od Hero, a jaki jest stan piórnika na dziś? Pochwal się.
 3. Mam od maja, kupiłem pod wpływem impulsu, pióro się broni, można przywyknąć do kształtu i wykończeń, ale... stalówka to porażka. Gwoździem lepiej pisać. Ogólnie nie polecam.
 4. Trochę z ciekawości, trochę dla radości, nowy zakup Parker 51 New. Kolor ciekawy, gwint skuwki przydatny, stalówka jak gwóźdź, ogólnie za całość mały plusik. Kultowe raczej nie będzie.
 5. Gratulacje, ciekawie skomponowana i przydatna ;).
 6. Mam kilka Sportów, kilka kupiłem i oddałem w prezencie i nigdy, powtórzę, nigdy nie trafiła mi się zła stalówka. Ale dopuszczam możliwość, że może się trafić,... reklamuj i nie zniechęcaj się, to praktyczne i ładne pióro.
 7. Dodam Kaweco Sport, myślę, że każdy pióromaniak chociaż jedno już ma.
 8. @Artplum, będziesz zadowolony, ja ponad 3 lata użytkuję i polecam.
 9. @konrad white, faktycznie, potrafi przebijać się nawet kilka godzin
 10. U mnie dzisiaj pióra zalane są bardzo ciekawym atramentem - Encre Noire z firmy Lalique. Dobre właściwości, nietypowy czarny i ciekawy kałamarz. Polecam.
 11. Ciekawa, obszerna recenzja. Blady, ale do podkreśleń może się nadawać. Moje Preppy umarło niedawno (klips się nie zatrzaskuje, wyrobił się), może jest okazja do kupienia nowego z tym czerwonym atramentem?
 12. Osobiście takiego modelu nie spotkałem, ale wygląda na włoską robotę. Ma jakieś oznaczenia na klipsie? ma jakiś konwerter charakterystyczny, czy jest na naboje ?
 13. Dzień Pisania Piórem Wiecznym. Wszystkim forumowiczom serdeczne życzenia składam.
 14. "opis" w rozumieniu 1000 słów zamiast obrazka ;), nadal się nie wyświetlają. Chyba trzeba "Bezpośrednie adresy do zdjęcia: " wstawiać. A Dzieło szanownego Autora już znalazłem, nabędę.
×
×
 • Create New...