Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Wodnik Olszynek Tak! Piter dostanie dobre piwko w sobotę ;)

@Kleks - dość dużo, przejrzyj ebay - Omasy osiągają teraz wysokie ceny. Niestety :(

Dorici można taniej ustrzelić.

 

I niestety muszę stwierdzić, że apetyt rośnie. Na kolejną Princess, albo większego Arco Greena... eh :(

Edytowano przez Nikaa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj przyszło pierwsze z dwóch ostatnich (deklarowanych przeze mnie do zakupu) Lamy Safari. I jestem trochę rozczarowany. Najpierw myślałem, że to podróbka, ale po wnikliwym obejrzeniu stosownego filmiku na YT, na szczęście okazało się, że to oryginał. Niestety, zamiast pięknej ceglastej czerwieni, jakiej się spodziewałem, dostałem coś w kolorze, jaki określiłbym... Odcieniem malinowego. No ale dobra. Mam przynajmniej stalówkę 1.1 i ona pisze całkiem nieźle. Zostało mi więc jeszcze Lamy w kolorze Aquamarine. I to już będzie ostatnie.

BQtr9ZX.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle przepraszam za słabą jakość zdjęć.

 

To Wing Sung model 271. Wbrew pozorom nie z celuloidu czy akrylu ale ze zwykłego plastiku. Model produkowany w latach 90-tych, sprzedany jako nowy ale, co ciekawe, przez Holendra i pióro przyszło z Holandii. Jeszcze nie zalewałem, bo obecnie za dużo mam piór z atramentem w środku i efekt jest taki, że większość się marnuje, więc muszę ograniczyć liczbę piór będących "w gotowości". Stalówka wygląda na EF, raczej gwóźdź. Pióro jest rozmiaru średniego, zakręcana skuwka i jest naprawdę bardzo ładne.

$w_57.JPG

$_57.JPG

$_ww7.JPG

Edytowano przez Daniel84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Nikaa napisał:

"Inspirowane" Pelikanem M320... ;)

 

Akurat ten model Wing Sunga się broni tym, że nie ma żadnych kantów. Aczkolwiek widziałem też gdzieś Wing Sunga właśnie z tymi kantami i w tej kolorystyce, więc oczywiście nie zmarnowali okazji żeby się zainspirować. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...