Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

 

wiem obserwowałem tą aukcje :D

szkoda,że wcześniej się za ta aukcje nie zabrałeś, bo było w opcji kup teraz za 130zł :)

za to upolowałem x750, jeszcze muszę zrobić zapas stalówek, B)

Poważnie? Kurna... nawet bym się nie zastanawiał.

No ale i tak niezła cena w sumie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja właśnie kupiłem to:

mt1951g.jpg

Od razu trzy komplety (za wszystko 40zł z wysyłką), żeby mieć trzy zestawy dupka+skuwka do sekcji ze stalówkami, które już mam, a chcę mieć je czym zatkać :D Jak już wspomniałem w innym miejscu, do kaligrafii, te pióra spisują się wspaniale. No i są tanie, jak tanie wina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja właśnie kupiłem to:

mt1951g.jpg

Od razu trzy komplety (za wszystko 40zł z wysyłką), żeby mieć trzy zestawy dupka+skuwka do sekcji ze stalówkami, które już mam, a chcę mieć je czym zatkać :D Jak już wspomniałem w innym miejscu, do kaligrafii, te pióra spisują się wspaniale. No i są tanie, jak tanie wina...

A jakiś sznureczek do tego? Skąd kupowałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ebaju, oczywiście w UK. Jeden taki komplet kosztował nieco ponad 2 funty. Wysyłka 1,5. Nie wiem, jak to by było z wysyłką do Polski, ale skoro się kupuje z Chin, to może i opłaciłoby się z UK. Widzisz, ja mam dokładnie ten sam problem, bo chciałbym coś kupić z alledrogo i tez nie mogę (ostatnio tak miałem z Plumixem). A to nie chcą wysyłać, a to nie można zapłacić pajpalem i takie tam... Tu Manuscript jest bardzo popularną marką, być może dlatego, że angielską, czyli krajową.

A sznureczek na przykład TU

Edytowano przez Kleks
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cześć, 

jestem nowy na forum, wrzucam swoje pierwsze lepsze pióro jakie jest ze mną około 6 miesięcy, teraz czekam na przesyłkę kolejnego, które jak tylko przyjdzie także wrzucę :). 

Pilot Justus 95

 

IMG_4687.jpg

Ale patetnt! Mógłbyś napisać jak to wygląda w praktyce? Jest spora różnica? Mógłbyś jakieś próbki porobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć, 

jestem nowy na forum, wrzucam swoje pierwsze lepsze pióro jakie jest ze mną około 6 miesięcy, teraz czekam na przesyłkę kolejnego, które jak tylko przyjdzie także wrzucę :). 

Pilot Justus 95

 

 

Kurde, jedno z moich piórowych marzeń! Więcej szczegółów, bardzo prosimy! Może napiszesz recenzję z opisem możliwości tego patentu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kurde, jedno z moich piórowych marzeń! Więcej szczegółów, bardzo prosimy! Może napiszesz recenzję z opisem możliwości tego patentu?

Nie wiem czy jestem kompetentna osobą do pisania recenzji, mogę spróbować opisać swoje odczucia i dać próbkę pisma. Copperplate u mnie dopiero raczkuje, jeśli taka forma będzie kogoś interesowała to się tego podejmę. ;)

 

Wyslane z telefonu. 

Edytowano przez rashpla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Kupiłem dwa i na tym miało się zakończyć. Ale jak zacząłem tym pisać, to następnego dnia już poleciałem do tego samego sklepu po jeszcze jedno i jeszcze dwa i... Zrobiło się z tego siedem. Na półce zostały tylko białe i jedno całe czarne, ale to całe czarne jest matowe i właśnie dla mnie wygląda, jak coś tandetnego. Poza tym... To rzecz gustu, ale czarna stalówka mi się też nie podoba...

eAeeeFX.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No tak. Kupiłem dwa i na tym miało się zakończyć. Ale jak zacząłem tym pisać, to następnego dnia już poleciałem do tego samego sklepu po jeszcze jedno i jeszcze dwa i... Zrobiło się z tego siedem. Na półce zostały tylko białe i jedno całe czarne, ale to całe czarne jest matowe i właśnie dla mnie wygląda, jak coś tandetnego. Poza tym... To rzecz gustu, ale czarna stalówka mi się też nie podoba...

Jednym zdaniem "LAMY-owy zawrót głowy" :)

Sympatyczne "stadko" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję koledze :) Do tego sklepu już nie mam po co iść, ale marzą mi się jeszcze dwa kolorowe i kooooniec! Jedno zidentyfikowałem, jako kolor aquamarine, tylko że ciężko jest go dostać, a drugie takie ceglaste, ale być może to na niektórych zdjęciach w ten sposób wygląda czerwone. Niebieskie przez sentyment (dłuższa historia, może kiedyś ją opiszę, piórem) a czerwone po prostu wygląda bosko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...