Jump to content

Fiamat

Użytkownicy
 • Posts

  318
 • Joined

 • Last visited

About Fiamat

 • Birthday 07/22/1997

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Wawa
 • Zainteresowania
  Matematyka, Fizyka, Chemia, Biologia (nigdy nie mogłem się zdecydować, które bardziej), literatura, pen & paper RPG, łamigłówki logiczne, turystyka piesza i rowerowa, yerba mate, herbata, uzależnienie od wyszukiwania sobie nowych zainteresowań ;)

Recent Profile Visitors

624 profile views

Fiamat's Achievements

F

F (3/6)

 1. Mocno spóźnione, ale jak najbardziej potrzebne- dziękuję, Marku. Bez Ciebie nie byłoby tej naszej drobnej historii, więc chyba najlepiej będzie, jeśli notes pozostanie w Twoich rękach. Pozdrawiam, Bogdan
 2. Słaby termin sobie wybrali, akurat podczas Pyrkonu. Chyba nie znajdę czasu, lecz serdeczne dzięki za informację.
 3. Jeśli chodzi o Amazona: może by tak "trochę" Iroshizuku? Na Amazonie cena wypada poniżej 50zł/flaszkę a pewnie znalazłoby się i taniej. Niestety przy tych widełkach cenowych na Amazonie wybór piór nie powala, jest choćby ło taki Pilot a to i tak przeceniony. Co do innych sklepów, niestety nie byłem jeszcze w Japonii, ale wujek Google po spytaniu się go o "Tokio fountain pen store" odpowiada na samym początku choćby tak, czy tak.
 4. @Aventador13.Co do zużycia, masz jak najbardziej rację. Co do ceny- może i nie jest to poziom Iroshizuku, ale jednak wypada już powyżej 1 zł/ml. Faktem jest jednak, że płacimy również za świetny kałamarz; moim zdaniem drugi w kolejności po GvFC w kategorii "kałamarz nabiurkowy".
 5. No i brawo, @Aventador13. Jak Ci się podoba? Jak dla mnie bardzo przyjemny brąz, choć przy tej cenie prawie żałuję zakupu. Prawie.
 6. Czy ktoś pisze się na wspólny skok np. na NBP celem zdobycia funduszy na to pióro?
 7. Mnie chyba najbardziej zmiażdżyły krawaty wszystkich firm oraz kropielnica Parkera, o termometrach nie wspominając. Złoto.
 8. Cześć. Oj, tym razem chyba na vectorze się nie skończy.
 9. Jeśli znalazłeś swoje piórowe Święte Graale, to czemużby nie? Piękna trójca, gratuluję i, nie ukrywam, zazdroszczę. Choć brakuje tu jeszcze na mój gust takiego klasycznego Namiki maki-e.
×
×
 • Create New...