Jump to content

VojtasK

Użytkownicy
 • Posts

  589
 • Joined

 • Last visited

About VojtasK

 • Birthday 02/03/1972

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

888 profile views

VojtasK's Achievements

M

M (4/6)

 1. Fajny poradnik, ale czy po zaślepieniu tych otworów wentylacyjnych w skuwce nie powstaje, przy otwieraniu, podciśnienie, powodujące plucie atramentem na stalowkę lub nawet do wnętrza skuwki?
 2. Fajny! Ciekawe, jak się zaprezentuje w porównaniu z Monteverde Olivine?
 3. Bo to jest Miś na miarę naszych możliwości...
 4. Dawno tam nie byłem, nie wiem jaki obecnie mają asortyment. Z ostatniej wizyty kojarzy mi się, że to taki dość dobry papierniczy, coś w stylu Studenta.
 5. Buuuuuuu!!! Kolejny temat, gdzie ktoś się nie bał i zaj... znaczy się, zniknęły zdjęcia! Duża szkoda!
 6. Fajna, dość ciemna, nasycona zieleń o ładnym cieniowaniu. Zdecydowanie ciemniejsza od Kwzi #3 i Watermana.
 7. Fajne pióro. Moje Ambition to czarny "Rhombus" upolowany na Alle za baaaardzo rozsądne pieniądze. Stalówka jedna z przyjemniejszych w pisaniu, a uskok między "sekcją" i korpusem nie stanowi problemu, bo trzymam pióro wyżej. BTW : ciekawe, że wersja OpArt też ma w korpusie elementy z kokosowca...
 8. Fajny tekst. Dzięki. Hemisphere ma to "coś" w sobie na tyle dyskretne, że nie mam pojęcia, jak to się stało, że teraz po domu i rodzince hula ok 10 sztuk tego pióra w różnych wykończeniach
 9. A ja podpowiem takie cuś: Zainwestuj $5 w chińskie pióro typu Jinhao x450 czy x750 i kolejne $10 - 15 w kilogram stalówek doń. Jeśli pod wpływem Twojego nacisku na papier gnie się stalówka - wyrzucasz uszkodzoną, zakładasz nową i pióro jest dalej zdatne do użytku, aż do pogięcia kolejnej stalówki.
×
×
 • Create New...