Jump to content

Cześć wszystkim


Fenthin

Recommended Posts

Cześć,

swoją przygodę z piórami rozpocząłem jak zapewne większość, w podstawówce, od tanich chińskich wyrobów. Ile ich przeszło przez moje ręce, ile ich zniszczyłem i jak wiele atramentu zamiast na kartce znalazło się na moich rękach, nie mam pojęcia. Dlatego też gdy tylko zakończyłem etap nauczania początkowego rzuciłem ostatnie pióro w kąt i przestawiłem się na długopisy.

Po dobrej dekadzie, dokładnie 31 stycznia bieżącego roku postanowiłem, że czas wrócić do pióra. Wizyta w papierniczym zaowocowała zakupem Parkera Vectora. Ale że jedno pióro to mało, a przypadki chodzą po ludziach, dosłownie kilka minut po wyjściu ze sklepu dowiedziałem się, że następnego dnia miałem otrzymać prezent. Prezent, którym okazał się Waterman Graduate.

Co najciekawsze, w ciągu tych niecałych dwóch miesięcy udało mi się całkowicie wyeliminować z życia długopis. Pióro, dobry cienkopis i ołówek w zupełności wystarczają. A w planach już kolejne zakupy...

pozdrawiam

Fenthin

Edited by Fenthin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bywa, że jestem zmuszony do wykonania rysunku, naniesienia danych czy co tam akurat jest niezbędne, w taki sposób, by uniemożliwić usunięcie i, żeby było śmieszniej, w czarnym kolorze. A że nie znoszę pisać czarnym atramentem i cienkopisu nie szkoda w razie zagubienia, używam właśnie jego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...