Skocz do zawartości

Yennefer

Użytkownicy
 • Ilość treści

  196
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Yennefer

 • Ranga
  F
 • Urodziny 22.06.1994

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Opole

Ostatnio na profilu byli

563 wyświetleń profilu
 1. To jest genialne! Gratuluję pomysłu. Widziałam różne sposoby recyklingu butelek ale takiej stalówki chyba nie było.
 2. Może Palmer method of buisness writting? Z tego co pamiętam to ten krój został zaprojektowany do szybkiego i czytelnego pisania. Ciężko mi powiedzieć czy są w Polsce jakieś kursy ale w zalinkowanej stronie jest cały podręcznik. Jest jeszcze Copperplate i Spencerian ale myślę że Palmer jest łatwiejszy niż te kroje.
 3. Myślę że to oryginał. Wszystkie gwinty łącznie z tym dodatkowy do obracania korpusu, podwójne uszczelki są na miejscu. Wątpię żeby Chińczycy bawili się w taki rzeczy.
 4. Gratuluję kolekcji. Moim zdaniem Arte Italiana to jedno z najpiękniejszych piór współczesnych. A co do celuloidowych wersji to jest jeszcze Extra Lucens
 5. Niezależnie od tego co chcesz ćwiczyć Manuscript nie jest dobrym piórem. Jeżeli interesuje cię coś w stylu italiki czy gotyka to na pewno lepszym wyborem byłby Pilot Paralell Pen na przykład ze stalówką 2.4mm, który kosztuje 40-50zł. Jeśli ciągnie cię bardziej do Copperplate czy Spenceriana to w tym przedziale cenowym byłaby tylko obsadka i stalówki.
 6. Też jestem za M800 wersji Brown Tortoiseshell lub wcześniej wspomniany Stresemann. Jeżeli pula potencjalnych piór jest otwarta to można by dodać jeszcze Omas Arte Italiana MIlord jest kilka wersji poniżej 2000zł.
 7. 2. Model 145 nie dość że często podrabiany jest również bardzo dobrze podrabiany. Na podstawie zdjęć ciężko jest to definitywnie stwierdzić. Brak możliwości zwrotu jest odrobinę podejrzany jak dla mnie. 3 Zacnych piór jest dużo. Z podanych przykładów wynika że poszukujesz czegoś klasycznego więc może Pelikan Souverän, występuje w kilku kolorach i rozmiarach, podobnie jak Aurora 88 czy Omas Arte Italiana. Jeszcze parę modeli by się pewnie znalazło.
 8. Jeżeli czas pozwoli z przyjemnością wezmę udział - Lisa Miyako - Rka - herbatnick - Bryan - Elessar - Kasiasemba - Dex - Lash - Aspi - Marianm - Knihowa - Fonsi - Ewa Landowska - Pomidorium - And - Maszka - Mag22 - Kerad - Yennefer
 9. Jeżeli atrament postoi tak z dobę i napełnisz pióro bez "mieszania" to drobinek praktycznie nie będzie.
 10. We Wrocławiu jest bardzo fajny sklep Scryba na ul Szewskiej. Graaf i Caran jest tam napewno i parę innych ciekawych modeli.
 11. We Wrocławiu jest bardzo fajny sklep Scryba na ul Szewskiej. Graaf i Caran jest tam napewno i parę innych ciekawych modeli.
 12. We Wrocławiu jest bardzo fajny sklep Scryba na ul Szewskiej. Graaf i Caran jest tam napewno i parę innych ciekawych modeli.
 13. Mam MB 22 ze stalówką OB, raczej to semi-fleks. Ale zakres grubości linii jest spory.
 14. Jeżeli byłaby taka możliwość to chętnie kupiłabym Stormy Grey i Rouge Hematite
 15. Już rozmawiałam z Kasią. Nie miałam okazji Ci jeszcze podziękować, grafity bardzo mi się przydają.
×
×
 • Utwórz nowe...