Skocz do zawartości

M-kwadrat

Użytkownicy
 • Ilość treści

  188
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O M-kwadrat

 • Ranga
  F

Contact Methods

 • WWW
  http://www.pipeworldcup.com

Profile Information

 • Płeć
  Male

Ostatnio na profilu byli

466 wyświetleń profilu
 1. Dowiedziałeś się jakichś szczegółów? Może można napisać do organizatora po stronie Pelikana? A z innej beczki, czy ktoś z forum będzie na spotkaniu w Poznaniu?
 2. Powinieneś dostać taką informację od organizatora / hub mastera. A wcześniej powinien być mail z informacją kto nim jest i danymi do kontaktu. Nic nie dostałeś?
 3. Czy na grupie fejsbukowej pojawiają się jakieś kluczowe informacje czy też wszystko co trzeba wiedzieć jest przekazywane e-mailem? W wiadomości z potwierdzeniem rejestracji było zaproszenie na ww grupę ale bez konta na F jest ona niedostępna.
 4. ArielN - 2 butelki derywat - 1 butelka musicman - 1 b utelka Herodot - 2 bute lki Amarok - 2 butelki depeszka - 2 butelki Tales - 1 butelka sealfocus - 1 but elka klokanp olska - 1 butelka wanki - 1 butelka dimpsa - 1 butelka visvamitra - 2 butelki bogdand - 1 butelka Myszette - 1 butelka paawel - 2 butelki ljas inskipl - 1 butelka Iwan Iwanowicz - 1 butelka zacharow_info - 2 butelki ch3ch - 1 butelka yorki_man - 1 butelka Szeja - 1 butelka Kshishiu - 1 butelka Be
 5. Dobra, pozostaje liczyć, że ktoś zapisany na poznański hub się odezwie i może podzieli się ze mną kontaktem do lokalnego HM. Rozumiem, że organizacyjnie lepiej jest wiedzieć kto przychodzi i ile tych ktosiów będzie żeby uniknąć chaosu. Więc w najgorszym razie zostanie poczekać rok na możliwość spotkania.
 6. Czy ktoś mógłby się podzielić detalami dotyczącymi spotkania w Poznaniu? Również się nie zarejestrowałem a chętnie bym wpadł.
 7. Tegoroczne spotkanie ma być 22 września? Upewniam się bo ta data to piątek, co trochę komplikuje udział. Czy spośród zgłoszonych propozycji lokalizacji wybierana jest jedna na kraj czy też odbywa się kilka spotkań równolegle?
 8. Nie wiem czemu nie wpadłem na to żeby napełnić czystą wodą... Tak zrobię. Jednak dobrze zapytać na forum.
 9. Dostałem stare pióro i ołówek Montblanc. Ołówek opisany Montblanc Pix 372, pióro Montblanc 342. Z ołówkiem sprawa jest chyba prosta - wygląda, że działa, grafit się wysuwa, można pisać. Mam jednak wątpliwości jak postąpić z piórem. Oba przybory zostały najprawdopodobniej kupione w latach 50-tych lub 60-tych i z dużym prawdopodobieństwem od tego czasu nie były używane. Nie widać śladów atramentu ale pewności nie mam. Zastanawiam się czy po takim czasie można pióro po prostu napełnić atramentem i pisać czy może jednak bezpieczniej będzie je oddać do przeglądu? Nie mam pojęcia z czego wykona
 10. Witam ponownie forum po dłuższej przerwie. Widzę, że trochę nicków od ostatniej wizyty nadal się ostało. Ba, nawet niektóre awatary pozostały niezmienione!
 11. Najfajniejsze zdjęcia to tez piórem "świecącym" przez szczeliny pudełka i zestawienie fioletowego atramentu z kolorem korpusu pióra. Nie chodziło ci raczej o "reprezentacyjne"? http://www.jezykowedylematy.pl/2011/08/reprezentatywny-i-reprezentacyjny/
 12. Ja chętnie. Ale chyba już po ptokach no to siłą rzeczy raczej odpuszczę.
 13. Witaj, Lang may yer lum reek!
×
×
 • Utwórz nowe...