Jump to content

Ann_gd

Użytkownicy
 • Posts

  3,277
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Female
 • Skąd jesteś?
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

1,867 profile views

Ann_gd's Achievements

BB

BB (6/6)

 1. Na Ciebie to ja już nawet nie liczę, ale listę mam już zamkniętą
 2. Napisz maila na: serwis@inahon.pl mają F na stanie
 3. Dzisiaj będę wiedzieć, czy serwis ma i napiszę
 4. Idąc za ciosem! Niedziela, 01.08. o 11:00 w KOSie na ul. Piwnej w Gdańsku mamy zarezerwowane miejsce, ponownie salka kominkowa. Wstępnie mam potwierdzone kilka obecności, limit to 10 osób. Do 28.07 - środa - muszę podać ostateczną liczbę, bo przy 10. osobach będziemy mieli doliczone 10% do rachunku za serwis kelnerski, przy mniejszej - sami sobie doliczamy. To co, kto chce mieć nr 1? Listę będę aktualizować u siebie i aktualizować ze zgłoszeniami z FB. Widzimy się? 8-)
 5. Do okazjonalnego stosowania proponowałabym pióro zakręcane, trochę większa pewność, że nie zaschnie. Pelikan M200 chociażby. Lub coś z japońskich, Platinum Procyon, one mają wprawdzie swój system naboi, ale atramenty mają spoko. System niezasychania przez nich stosowany też będzie na plus, jeśli pióro ma być sporadycznie stosowane.
 6. Wiedziałam! Warto było zacząć, niech te spotkania się kręcą.
 7. Drodzy, jakby co, to do środy muszę mieć potwierdzenie, ile nas będzie szału tu nie zrobiłam tym tematem, a tydzień później Katowice się zbierają. Chociaż tyle dobrego udało mi się zdziałać
 8. Ten jest genialny... choruje na niego od lat...
 9. Mili, czas najwyższy kamyczkiem niewielkim rozpocząć lawinę spotkań w gronie własnym! zaczynam zatem. Gdańsk, 19.06.2021 r., (sobota) od godziny 11:00 jest zarezerwowana salka w knajpce KOS (http://www.restauracjakos.pl/), na Starym Mieście. Kwadrans piechotą od Dworca. Salka wygodnie pomieści niewiele osób - testowane na spotkaniu kilka lat temu, było cudnie... Dlatego też lista chętnych będzie aktualizowana i uzupełniana tak, abym mogła ostatecznie do 14.06 potwierdzić ilość uczestników. Ustaliłam już, że rachunki będą wystawiane osobno, do każdego doliczone 10% jako obsługa kelnerska czy coś. Kto był na spotkaniach, ten wie, kto nie był, to niech weźmie pod uwagę te 10-15% rachunku więcej. Do godziny 12:00 można zamawiać śniadania/kawy/herbaty/ciasto a potem już normalnie dania obiadowe. Póki co poinformowani są i wstępnie wyrażają chęć: 1. Fonsi 2. Akszugor 3. marjer 4. Velofahrer 5. Smyr 6-10. - czekam na Was, na chętnych, na tych, którzy by mogli i mają względnie blisko! To co, widzimy się?
 10. Ann_gd

  Witam

  dzień dobry
 11. Brązy mam ze 4 - podrzuć adres, to Ci próbki podeślę po 1 ml czy coś koło, w strzykawkach od razu, to sobie potankuj i zdecyduj. KWZ, Manuscript, Diamine i Edelstein. A i Waterman chyba też i być może Visconti. To by było 6
 12. Reklamuj... niestety też coraz częściej czytam o drapakach od Kaweco, czego kilka lat temu totalnie nie było..
 13. Marcin, my chyba z podobnej epoki na forum jesteśmy;)
 14. Dyżury póki co są zawieszone, a ja jako Babcia forumowa, znam człowieka PenDoctora od 2013 roku. On sam na forum był jeszcze wcześniej, jeśli się nie mylę.
×
×
 • Create New...