Skocz do zawartości

Jakim atramentem piszesz dzisiaj?


Topaz

Polecane posty

  • Odpowiedzi 393
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

U mnie też niebieski: Robert Oster Soda Pop Blue - bardzo ładny, dość oryginalny kolor z lekkim tylko czerwonym połyskiem i cieniowaniem na przyzwoitym poziomie. Drugi to jeden z moich ulubionych, zielono-złoto-brązowy, świetnie cieniujący Diamine Wagner. Zdjęcia ich urody niestety nie oddają:

 

3665423100_1606313580.jpg

8676086300_1606313594.jpg

9040461500_1606313601.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi i trzeci fajne, mam i używam (Arctic Blue dzięki Tobie). Pismo ćwiczone czy wrodzone? Ładne.

Ja dziś testuję atrament firmy, na której się parę razy zawiodłem i obiecałem sobie, że więcej ich atramentów kupować nie będę. Ale temu chyba dam szansę.

2411010000_1606377144.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jedyny sklep z Osterami w Polsce.A słaby wybór wiąże się pewnie z tym że wyprzedają stary zapas, a nowe kosztowałyby inne pieniądze.

Jest nas garstka to i zbyt znikomy. Spójrzcie na Liquid Words'a 2020. Zrobiono ich limitowaną serię, zgodnie ze zwyczajem. Ale postanowiono dorobić drugi rzut, bo będzie komercyjny sukces. I co? Leży sobie w ofercie sklepów i nie znika. I tak atrament Pen Show Poland, przedmiot westchnień kolekcjonerów, stał się zwyczajnym kolorkiem, na półce dziesiątków mieszanek KWZ Ink.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy oglądałem w piątek (black friday) sklepy internetowe widziałem, że jest dostępny. Spojrzałem teraz - fakt - zszedł!

Ale nie martwcie się, pewnie pojawi się znowu dolewka. Skoro po pierwszym pojawieniu się "edycji limitowanej" i zejściu w ciągu weekendu, to po pewnym czasie pojawiła się kolejna partia, która była jeszcze dostępna w black friday.

Głowa do góry!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...