Jump to content

firewall

Użytkownicy
 • Posts

  141
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

firewall's Achievements

F

F (3/6)

 1. Czyli Herbin ma 100% zgodność z nazwą
 2. Rzeczywiście Bałtyk! Choć na dwóch ostatnich zdjęciach:
 3. Bardzo spodobał mi się ten temat. Czekam na ciąg dalszy. You make my day! ps. A żeby nie było, że nie pomagam - Pelikan 4001 brown kosztuje od 8zł do 10zł za flakon 30ml.
 4. za te pieniądze co chcesz wydać kup sobie Lamy al-star. Do 120 zł to nawet z kilkoma atramentami kupisz.(jest taki w Polsce sklep internetowy z darmową wysyłką powyżej 100zł, w którym choć opisy są po polsku, to są tak fascynujące, jak te tworzone przez Chińczyków nie mających zielonego pojęcia o języku polskim).
 5. Tusze robiły Gdańskie Zakłady Papiernicze, Spółdzielnia Pracy "Zespół" w Warszawie. Mogły też być przywożone z Czechosłowacji lub NRD, w ramach prywatnego handlu. A to oznacza sporo możliwości. Tym bardziej że były tam też produkty ze "zgniłego Zachodu" o niebo lepszej jakości niż nasze demoludowe, a cena nie zabijała, choć była duża różnica w cenie.
 6. W prezentacji atramentów bardzo ważne jest przedstawienie koloru. U Ciebie jest pasja w pokazaniu atramentu, ale niestety brak warsztatu fotograficznego. A to powoduje, że jeśli ktoś kto spojrzy na taką recenzję to niewiele dowie się o kolorze atramentu.
 7. A to markowe pióro to będziesz miał jak rabin buty, we wschodniej Europie w XIX wieku? Czy jak gość pijący całe życie piwo i na łożu śmierci zastanawiający się czy kupić i wypić butelkę markowego wina, albo za te pieniądze kupić 29 butelek i urżnąć się z rodziną raz a dobrze? Myślę, że większość tutaj piszących nie ma tego jednego, jedynego " Mercedesa", a garść takich różnych "Mercedesów" i do tego kilka garści chińczyków. To nie jest tak, że "bez Gwiazdy nie ma jazdy!" Liczy się fun! Take it easy!(jak mawia minister nauki wszelakiej P. Czarnek)
 8. To teraz wkłady do długopisu Watermana kupuje się w abonamencie? Nie nadążam już za tą nowoczesnością. A propos Bic'ów - są po czterdzieści parę groszy gdy kupujesz po 60 sztuk. Ale przy tym Mercedesie - hmm, znaczy Hemisphere - to już poczułem się rozwalony! Wygrałeś. Pa!
 9. Harding, a może nie zastanawiaj się tyle, tylko zamiast jednego wkładu Watermana kup sobie 40 jednorazowych Bic'ów? Nie będziesz martwił się miesięcznym kosztem, zgubieniem długopisu, etc.
 10. A u Ciebie dolar chodzi po 30 zł? Tak tylko pytam, bo spojrzałem na link z samej góry.
 11. I dostałem dzisiaj przesyłkę. Atrament zalałem niestety do pióra z cienką stalówką. Kolor bardzo ładny, pięknie cieniujący, ale przy tej stalówce widać gęstość atramentu, która powoduje, że pióro męczy się. Szybkie pisanie odpada bo pióro jest jak astmatyk na 4000 m n.p.m. Kolor jaśniejszy niż na zdjęciu Nikii. Będzie pięknie jak wyląduje w tłuściutkiej M-ce.
 12. Zauważyłem że admin usunął wpis na który zareagowałem. Dlatego proszę o usunięcie również moich wpisów w tutejszym wątku, gdyż teraz pasują jak pięść do oka. Rittel, może to ten sam co tutaj ogłaszał się i doszedł do wniosku że branie ośmiu tysięcy to będzie za mało. Ale żeby relikwii pozbywał się?! Kryzys wiary? Żeby choć chciał wymienić na ampułkę krwi (oczywiście z dopłatą po jego stronie) to mógłbym zrozumieć. Ale żeby sprzedawać?
 13. A pochwalisz się wrażeniami z pisania i, może, zdjęciem jak prezentuje się u Ciebie?
 14. I teraz już pozostaje czekać na dostawę.
 15. Powodzenia! Ale może lepiej było skierować swe ogłoszenie bezpośrednio do bardziej wyrobionej klienteli? Dać ogłoszenie w GP, a w Radiu Maryja? Ewentualnie wysłać ofertę punktowo do PGNiG, LP, GDDKiA, Orlenu,PKP,PP,PKO, Link4,LOT-u itd.Tam jest wielu koneserów i chętnie nabędą takie prestiżowe instrumentum.
×
×
 • Create New...