Skocz do zawartości

firewall

Użytkownicy
 • Ilość treści

  125
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Śląsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A pochwalisz się wrażeniami z pisania i, może, zdjęciem jak prezentuje się u Ciebie?
 2. I teraz już pozostaje czekać na dostawę.
 3. Powodzenia! Ale może lepiej było skierować swe ogłoszenie bezpośrednio do bardziej wyrobionej klienteli? Dać ogłoszenie w GP, a w Radiu Maryja? Ewentualnie wysłać ofertę punktowo do PGNiG, LP, GDDKiA, Orlenu,PKP,PP,PKO, Link4,LOT-u itd.Tam jest wielu koneserów i chętnie nabędą takie prestiżowe instrumentum.
 4. Litości! Albo: "tylko głupiec nie ma wątpliwości" albo: "tylko niemy głupiec ma wątpliwości"
 5. Kup sobie zestaw prezentowy parker sonnet pióro+długopis zapłacisz trzysta parę złotych w sklepach z artykułami biurowymi.
 6. Czyli jest nadzieja, że TwojePióro zrecenzuje ten atrament kilka dni przed 10 kwietnia.
 7. No właśnie! Ile atramentów można mieć?
 8. Będę czuwał, jakby co, to dam znać.
 9. Jak wiadomo, w tym roku nie odbędzie się w Katowicach Pen Show Poland. KWZ przygotował na ten rok nową edycję Liquid Words 2021. (czyli powtórzyłem słowo w słowo to co pisałem rok temu) W tym roku kolor ma być inspiracją malowideł naskalnych z jaskini Lascaux znajdującej się w czarnym Perigord. Ponieważ kwiecień już za rogiem, więc pozwoliłem sobie pokazać ten arcyciekawy dla mnie kolor. Mam słabość zarówno do ochry jak i do Perigord, dlatego pozwoliłem sobie na ten wpis. (Obraz pochodzi ze strony FB, Pen ShowPoland) Mam nadzieję, że dostaniemy wiadomość
 10. Przecież można tylko wodę destylowaną używać. Do płukania też destylowana.
 11. Jeśli sprzedaje i wysyła Amazon to dostaniesz towar błyskawicznie.
 12. Powodzenia w zakupach. Napisz jak poszło. Sprowadzanie wiąże się z cłem, podatkiem VAT, sporymi, obecnie, kosztami przesyłki do UE i długim czasem dostawy. Może korzystniej jest kupić przez kogoś w UK i jak będzie zjeżdżał do Polski na święta to przywiezie ci bezpośrednio do ciebie?
 13. Urban, nie przepłacaj, zamów na Ali za 8,45zł. Poczekasz dłużej ale nie zapłacisz cwaniakowi 3 razy tyle z przesyłką.
 14. Nie przejmuj się jakie kolory zamówiłeś. Jak już zacząłeś kupować atramenty to ci to tak wejdzie w krew, że ani obejrzysz się, a będziesz miał zapas na całe życie.
×
×
 • Utwórz nowe...