Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10,1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dnia 23.10.2022 o 21:35, zami napisał:

To niewielki masz ten nadmiar. 

Jak będziesz miał problem z kilkoma kałamarzami nadmiaru, to podrzucę Ci jednego Sheaffera. W bonusie przekonasz się, jak ciekawe barwy mają niektóre budżetowe atramenty, jeśli zostaną podane na papier w obfitej ilości, a które po znacznej większości piór przedstawiają się mdło i nieciekawie.

Niektóre wyglądają lepiej, niektóre gorzej...

Niestety nie jestem w stanie uchwycić tego zdjęciem, ale to jak zachwycająco wygląda Ocean Noir pisany stalówką B sprawia, że chyba zostanie w nim na długo. Trochę niekomfortowo pisze się tym piórem na papierze A5 bo w linijce mieści mi się 5 wyrazów na A4 jest ok ale raczej pióro przejdzie w tryb robienia nagłówków i pisania drukowanymi. Stalówka nie jest idealna przy jednym ruchu wyraźnie szoruje ale póki co nie będę nic z tym robił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgodność. Mój wpis był trochę żartobliwy. Ja uwielbiam pióra lejące i piszę ostatnio wyłącznie w budżetowych zeszytach-kołonotatnikach A4 Auchana w dodatku w linię. Piszę wyłącznie dla własnej przyjemności, piszę szybko dlatego pióro nie stawiające oporu na papierze 70 g bardzo mi leży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Osiołkowi w żłobie dano 🙃

Dzisiaj przyszły:

2 sztuki Majohn C1 F i M

2 sztuki Platinum Meteor transparentne

Jinhao 100 Mini F

Wcześniej zamówiłem Majohn M800 i dwa Meteory transparentne, ale majnfrendy przysłali mi dwie mućki.

M800 odpalony już jakiś czas temu i jest ok. Troszkę rozchyliłem skrzydełka, bo oszczędnie podchodził do swoich obowiązków, teraz ładnie dozuje atrament, miękko sunie po papierze, nie wysycha. 

Z dzisiejszych właśnie pierwsze kreski postawił C1 F i prezentuje się baaardzo obiecująco.

Jinhao Mini na sucho przymierzony do ręki i też mam nadzieję na wygodne pisadełko (duży troszkę za duży jak dla mnie). Póki co nie mam możliwości pisania aż tyloma piórami, bo doszło mi innych obowiązków, a stare też się do tego spiętrzyły. Dlatego pójdą na półkę czekać na spokojniejszy czas.

Mućki nie w moim typie, więc chętnie odstąpię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zami napisał:

Osiołkowi w żłobie dano 🙃

Dzisiaj przyszły:

2 sztuki Majohn C1 F i M

2 sztuki Platinum Meteor transparentne

Jinhao 100 Mini F

Wcześniej zamówiłem Majohn M800 i dwa Meteory transparentne, ale majnfrendy przysłali mi dwie mućki.

M800 odpalony już jakiś czas temu i jest ok. Troszkę rozchyliłem skrzydełka, bo oszczędnie podchodził do swoich obowiązków, teraz ładnie dozuje atrament, miękko sunie po papierze, nie wysycha. 

Z dzisiejszych właśnie pierwsze kreski postawił C1 F i prezentuje się baaardzo obiecująco.

Jinhao Mini na sucho przymierzony do ręki i też mam nadzieję na wygodne pisadełko (duży troszkę za duży jak dla mnie). Póki co nie mam możliwości pisania aż tyloma piórami, bo doszło mi innych obowiązków, a stare też się do tego spiętrzyły. Dlatego pójdą na półkę czekać na spokojniejszy czas.

Mućki nie w moim typie, więc chętnie odstąpię.

dużo kupiono.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało, ale się zapytam aby być w temacie, bo później będzie tylko gorzej😉.

19 godzin temu, zami napisał:

..

Jinhao 100 Mini F

Wcześniej zamówiłem Majohn M800 i dwa Meteory transparentne, ale majnfrendy przysłali mi dwie mućki....

Jak wygląda Jinhao 100 Mini?

Co to....mućki...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało kumaty jestem, żeby wkleić tu fotkę, ale mogę Ci ją przesłać innym medium (mail, MMS, WA).

Jinhao Mini - krótsze i węższe od standardowej setki.

Mućki - to Platinum Meteor z białego tworzywa w czarne łaty.

Mam nadzieję, że nie naruszę regulaminu, nie kieruje mną chęć reklamy sprzedawcy, a wyłącznie prezentowanie wyglądu artykułu

https://pl.aliexpress.com/item/1005004069867861.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.a3e11c24r8buI2&gatewayAdapt=glo2pol

https://pl.aliexpress.com/item/1005004042042289.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.42.a3e11c24r8buI2&gatewayAdapt=glo2pol

Słowa "mućka" zawarte były w wiadomościach od sprzedawcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zami napisał:

Za mało kumaty jestem, żeby wkleić tu fotkę, ale mogę Ci ją przesłać innym medium (mail, MMS, WA).

Jinhao Mini - krótsze i węższe od standardowej setki.

Mućki - to Platinum Meteor z białego tworzywa w czarne łaty.

Mam nadzieję, że nie naruszę regulaminu, nie kieruje mną chęć reklamy sprzedawcy, a wyłącznie prezentowanie wyglądu artykułu

https://pl.aliexpress.com/item/1005004069867861.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.23.a3e11c24r8buI2&gatewayAdapt=glo2pol

https://pl.aliexpress.com/item/1005004042042289.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.42.a3e11c24r8buI2&gatewayAdapt=glo2pol

Słowa "mućka" zawarte były w wiadomościach od sprzedawcy.

Fajne krówki, ale chyba za cienkie jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zami dzięki za wyjaśnienia, a teraz ja postaram się Ci pomóc:

2 godziny temu, zami napisał:

Za mało kumaty jestem, żeby wkleić tu fotkę....

Nie, nie tak, damy radę😃:

1. Na dole edytora postów jest przycisk Wstaw inne media, trzeba z niego skorzystać, a więc:

2. Gdy znajdziesz ciekawe foto w necie kliknij w nie prawym przyciskiem myszy i wybierz Otwórz grafikę w nowej karcie  przeglądarki

3. Przejdź do tego okna i z paska skopiuj adres internetowy tego okna (przez Ctrl-C)

4. Wróć na kartę Forum i w edytorze ustaw kursor gdzie chcesz fotkę i wciśnij przycisk wg. p.1.

5. Wybierz Wstaw grafikę z adresu URL, otworzy się okienko do wpisu,

6. Tam wstaw adres strony z fotką (przez Ctrl-V), zatwierdź i ok!!😄😋

S27f8e9dfe072448395ddf277f15145e1g.jpg_6

Mamy mućkę!! 

Uwaga: niestety nie wszystkie grafiki pozwalają się transportować, ale to rzadko, trzeba się z tym pogodzić i stosować inne metody, trudniejsze😕.

Edytowano przez Klerk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Sluchajcie, mam 2 meteory! I to wszystko dzieki uprzejmosci i anielskiej cierpliwosci Uzytkownika zami. Na powaznie! Zamowil 2 piora wiecej i trafily do mnie. Nieprawdopodobna przysluga i jestem naprawde wdzieczna za moje slicznosci. 

Krowka jest dla mojej mamy. Jutro przy lepszym swietle zrobie zdjecie i dolacze.

Uzytkowniku zami, jestes wspanialy! :clap1: Bardzo dziekuje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...