Jump to content

Witam Forumowiczów!


Yennefer

Recommended Posts

Przeglądałam forum od momenty zachorowania na „pióromaniactwo” czyli od mniej więcej grudnia 2012. Od jakiegoś czasu odczuwałam potrzebę przywitania się z forumowiczami. Dzień Dobry!

Pomijając podstawówkowe pióra moim pierwszym egzemplarzem był Parker Urban. Jednak z upływem czasu patrząc na to pióro zastanawiam się jak wielkie zaciemnienie umysłu opanowało mnie że wybrałam TO pióro i to jeszcze w różowym kolorze. Proporcjonalnie do ilości lakieru który schodził z korpusu krystalizowała się myśli o zakupie nowego „prawdziwego” pióra. Po 6 miesiącach terroryzowania sklepów papierniczych w pobliżu, przejrzeniu setek modeli w internecie dokonałam wyboru. Cyrograf nie był podpisany krwią a tylko uprawomocniony kilkoma długo zbieranymi banknotami.

Trzymając w rękach niebieskie pudełko myślałam. że to co trzymam w rękach jest wszystkim co potrzebuję do pisania przez następne kilka lat. W końcu po co komuś więcej niż jedno pióro i butelka czarnego Quinka?

Ta historia na tym mogłaby się skończyć ale apetyt rośne w miarę jedzenia i z jednego pióro zrobiło się siedem a z Quinka 10 butelek. I mam nadzieję że to jeszcze nie koniec...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Pióromaniactwo w twoim wypadku wyraźnie rozwija się w budzącym grozę tempie. No ale póki nie wyprzedajesz rzeczy z domu, żeby mieć na nowe pióra to chyba jest ok. :thumbup:

Trzeba było nadrobić stracone na pisaniu długopisem lata. :D

Jak na razie poza większa niż zwykle ilością miejsca w garderobie nie widzę niepokojących objawów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...