Skocz do zawartości

Witam Forumowiczów!


Yennefer

Polecane posty

Przeglądałam forum od momenty zachorowania na „pióromaniactwo” czyli od mniej więcej grudnia 2012. Od jakiegoś czasu odczuwałam potrzebę przywitania się z forumowiczami. Dzień Dobry!

Pomijając podstawówkowe pióra moim pierwszym egzemplarzem był Parker Urban. Jednak z upływem czasu patrząc na to pióro zastanawiam się jak wielkie zaciemnienie umysłu opanowało mnie że wybrałam TO pióro i to jeszcze w różowym kolorze. Proporcjonalnie do ilości lakieru który schodził z korpusu krystalizowała się myśli o zakupie nowego „prawdziwego” pióra. Po 6 miesiącach terroryzowania sklepów papierniczych w pobliżu, przejrzeniu setek modeli w internecie dokonałam wyboru. Cyrograf nie był podpisany krwią a tylko uprawomocniony kilkoma długo zbieranymi banknotami.

Trzymając w rękach niebieskie pudełko myślałam. że to co trzymam w rękach jest wszystkim co potrzebuję do pisania przez następne kilka lat. W końcu po co komuś więcej niż jedno pióro i butelka czarnego Quinka?

Ta historia na tym mogłaby się skończyć ale apetyt rośne w miarę jedzenia i z jednego pióro zrobiło się siedem a z Quinka 10 butelek. I mam nadzieję że to jeszcze nie koniec...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Pióromaniactwo w twoim wypadku wyraźnie rozwija się w budzącym grozę tempie. No ale póki nie wyprzedajesz rzeczy z domu, żeby mieć na nowe pióra to chyba jest ok. :thumbup:

Trzeba było nadrobić stracone na pisaniu długopisem lata. :D

Jak na razie poza większa niż zwykle ilością miejsca w garderobie nie widzę niepokojących objawów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...