Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zainspirowany niedawnym tematem miesiąca dot. marki Sheaffer wczoraj zakupiłem Sheaffer Lifetime Balance datowany na 1929/30 rok, prawdopodobnie model K74TC, gładko pisząca oryginalna stalówka w rozmiarze XF. Piórko do mnie leci więc może niedługo wrzucę więcej zdjęć do galerii. Poniższe zdjęcia pochodzą jeszcze z oferty  (http://www.fivestarpens.com/start.html).

 

sh443_zpscffa67b9.jpg

 

sh443a_zps5709fd9e.jpg

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne to pióro. Czy mogę zapytać za ile udało ci się je ustrzelić?

Oczywiście cenę możesz zobaczyć tutaj: http://www.fivestarpens.com/all_pens_this_page_75ea_.html. Wiesz swiat jednak nie ogranicza się na szczęście tylko do ebay'a. Poza tym szukanie na prawdę dobrej oferty to dość żmudna praca. Zanim się zdecyduję to jednak przeglądam dziesiątki ofert i porównuję, pytam też fachowców. Akurat tego Sheaffera namierzyłem w takiej małej rodzinnej firmie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Waterman Hemisphere I. Stalówka F. Stalowe GT. Muszę przyznać, że przez długi czas nie doceniałem współczesnych piór tej marki, uważając je za jedynie oczko lepsze od budżetowych wytworów Parkera. Byłem w błędzie... redface

Jak na razie, nie mogę wyjść z podziwu wobec stalówki Hemi... FANTASTYCZNA. A pióro dorwałem za marne grosze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nilfein

Charleston przyfrunął w rekordowym czasie. Stalówka - super. Design - też niezły. Pstryknę mu fotki przy lepszym świetle i może recenzję skrobnę...

 

PS. Nabrałem ochoty na wersję Charliego w kolorze Ivory GT...ale dwa takie same modele to chyba lekka przesada...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......................

 

PS. Nabrałem ochoty na wersję Charliego w kolorze Ivory GT...ale dwa takie same modele to chyba lekka przesada...?

Nie  :)

To początek kolekcji :lol:

 

aaaa.... Byłbym zapomniał.

Dotarł dziś Montblanc 31.

Po MB 32, MB O32 to następne pióro serii 3X.

01b957d616ba29f8.jpg

1159073f64fda582.jpg

e065436ec595f8f4.jpg

Stalówka jest stalowa.

79bacff3be3806ed.jpg

Ale tak samo dobra jak te złote.

725fea2a580e130f.jpg

 

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam, Sailorek. Mała rzecz, a cieszy. Moneta dla zobrazowania skali. :)

Sailor-1.jpg

Zapłacone w piątek, wysłane w sobotę z Tokio. Dziś wieczorem odebrane na poczcie. Trochę pomogłem, bo nie czekałem na awizo, ale i tak: jak tu nie lubić japońskiej poczty? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem Waterman'a Exception Slim GT w drewnianej szkatułce :). Zdjęcia w możliwie najbliższym czasie.

ArielN raz jeszcze dzięki.

 

Powinieneś być zadowolony z Exception, zarówno wersje duże jak i Slim mają bezproblemowe stalówki, piszące dość mokro i intensywnie. Bardzo przyjemne w użytkowaniu.

 

 

A do mnie wczoraj listonosz przyniósł pióro Faber Castell Basic wersja Carbon ze stalówką M. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś być zadowolony z Exception, zarówno wersje duże jak i Slim mają bezproblemowe stalówki, piszące dość mokro i intensywnie. Bardzo przyjemne w użytkowaniu.

 

 

A do mnie wczoraj listonosz przyniósł pióro Faber Castell Basic wersja Carbon ze stalówką M. :)

atuzi powinien dostać jakąś premię od dystrybutora Faber Castell za tą recenzję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy wylicytowałem dwa pióra, które pewnie będą służyły jako zakreślacze z kolorowymi atramentami.

 

1. Hero 232a black

 

$T2eC16V,!ygE9s7HI7DwBQ7m%28Kbd7w~~60_57

 

 

2. Baoer 79

 

$T2eC16RHJIQE9qUHsiqsBRvTgLN(eg~~60_12.J

 

 

Pierwsze kupione za 2,02usd wraz z przesyłką, drugie za 5,50usd również z przesyłką, co daje dwa pióra za niecałe 25zł.

 

Jak przyjdą, będzie jakaś mała recenzja i fotki tych wynalazków, hihi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...