Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hemisphere to bardzo ładne pióro. Zarazem jest to jedno z tych ciekawych, pisze się nim świetnie. Jest to typowa waga średnia, w poręcznym wykonaniu. 

W wersji stalowej jest praktycznie pancerne. Moim aktualnie pisze moja rodzicielka, i chyba doceniła powrót do pióra, po latach pisania długopisem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sailorpocket04.jpg

 

 

 

Lubie oglądać tego typu pióra, ale pewnie jeszcze długo na nic podobnego się nie skuszę. Jakoś proporcje skuwki mi nie pasują.

 

 

wcześniej u 8868 widziałem 45tki. bardzo lubię to pióro. jakie trafiłeś stalówki? stalowe, czy może złote?

 

W obu piórach stalowe. Zwyczajne zwyklaki ;)

Edytowano przez 8868
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy się przymierzałem do tego pióra ale nie byłem do końca przekonany....a może do podobnego Sailora (?) sam juz nie wiem, ale Twoje jest piękne. Wygodnie się nim pisze? 

Normalnie. Już gdzieś pisałem. Ze skuwką ma normalne rozmiary. Pisanie bez skuwki jest niemożliwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołówek to Parker Insygnia według strony http://www.parkerpens.net/insignia.html ten typ wykończenia nazywa się perlé chiselled silver i było produkowane w 2007 roku. Niestety nie ma żadnego pióra do kompletu nawet z innych linii Parkera (przynajmniej ja nie znalazłam, jeżeli ktoś gdzieś widział podobne prosiłabym o informację). Jeżeli ktoś nie chce ołówka tylko podziwiać może go nabyć na tej aukcji http://www.ebay.pl/itm/230397525674?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 (tu go kupiłam, szybka dostawa, dobre zabezpieczenie przesyłki i nawet pudełko dali ładniejsze niż na aukcyjnym zdjęciu)

 

Zdjęcia są średniej jakości bo niestety mam dostęp tylko do telefonu.

 

4459dca694b14d14m.jpg

8d176d80c2000847m.jpg

33f42b10ee31e004m.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...