Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

To z komiksu, przypomnij z jakiego, bo zachodzę w głowę?

 

księga dziewiąta.

 

tytusnadzikim1.jpgtytusnadzikim1.jpgtytusnadzikim1.jpg24746_1.jpg

 

chłopcy wskakują do filmu kowbojskiego pt.: "strzały znikąd". upływ czasu jest mierzony w/w strzałami znikąd. natomiast w księdze viii czas mierzono kliknięciami maszynki do klikania, znaczy cofania czasu:

 

tytus-romek-i-atomek-ksiega-viii_2_b.png

 

ale najlepszy tekst z Tytusa pochodzi z księgi XV:

 

Tytus006.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie wiem, gdzie mam pisac :) Chyba zacznę dzwonić. Kawa wskazana ale jeszcze do atramntowni muszę wskoczć bo mam coś na oku.

Jeśli to jest apropos Waszego spotkania, to zabrzmiało trochę jakby po każdym takim spotkaniu uczestnicy od razu lądowali na tablicę "tych klientów nie obsługujemy" ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest apropos Waszego spotkania, to zabrzmiało trochę jakby po każdym takim spotkaniu uczestnicy od razu lądowali na tablicę "tych klientów nie obsługujemy" ;)

Dziwisz się? Atrament w cukiernicach, zachlapane obrusy, ślady po testach twardości stalówki na stołach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę niecierpliwie czekał na jakąś formę recenzji tego pióra - bardzo mi się po podoba ten model i jestem ciekaw ogólnych wrażeń z korzystania oraz jak M-ka Platinum ma się do europejskich rozmiarówek :)

Tak do końca nie wiem, jak ona się ma do europejskich rozmiarów. W sieci jest sporo polskojęzycznych opinii o wersji błękitnej. Wrażenia z pisania są takie same.

Tutaj masz porównanie kilku atramentów i piór.

 

atramenty.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...