Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konis jakbyś ocenił stosunek cena/jakość w tych MontBlancach? Jak się mają te stalowki do współczesnych?

Nie da się tego tak prosto określić, jak w przypadku współczesnych piór, które można kupić wchodząc do sklepu.

Na cenę piór vintage mają duży wpływ również inne czynniki jak : rzadkość, dostępność, stan pióra, ilość chętnych do zakupu, czy nawet wiarygodność sprzedawcy. Stalówki, jak większość stalówek z lat pięćdziesiątych uznanych firm, są  lepsze od większości tych produkowane obecnie. Mam tu na myśli stalówki, którym nie zdarzyło się jakieś nieszczęście, czyli te dobrze zachowane.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klikałem po aukcjach. Dorwałem go za 40,00 zł. Ponoć "funkiel-nówka nie śmigana". Przyleci, obejrzy się, pomedytuje, obfotografuje i zrecenzuje...:P

 

A tak nawiasem mówiąc, to leci do mnie też Faber-Castell Progress 66G...naoglądałem się konisowych egzemplarzy Osmii i mnie zainspirowały do wzięcia udziału w licytacji...:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem do tej pory tylko jednego pelikana, bodajże P22 culture pen - cool affair. przepisałem nim prawie całe liceum i początek studiów. wtedy chyba zaczął lać, no i jego eMka była trochę za gruba do rysowania wzorów, rzęsistków i tym podobnych. tak czy siak, tym piórem pisze się całkiem przyzwoicie, tyle tylko że jak dla mnie, to jest strasznie maciupcie. 

 

http://www.ruettinger-web.de/e-pelikan-modell-jugend.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie bym się skusiła na MB a raczej "MB" w takiej wersji, że jeszcze w biurze projektowym firmy takiej nie wymyślili ;) poszlajałam się po Jarmarku i takie cuda na kiju są czasem, że głowa mała.

poza kilkoma fajniejszymi i całą stertą paseczkowych zielonych dziobatych, ech...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...