Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

Mi to cieniowanie własnie przeszkadza, w tej stalówce (oryginalna chińska Jinhao) tak już sie zachowuje dziwnie, nawet w krotkich wyrazach startuje bardzo jasno, potem dosyć gwałtownie podaje dużo atramentu, prawie do blue black.

Fakt, takie ekstremalne cieniowanie do notatek nadaje się tak sobie. Lecz jest niewątpliwie pobudzające ;) Jakim go znajdujesz w innych piórach?

Edytowano przez Fiamat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

W innych jeszcze nie zalałem, mam go dopiero od listopada i nie było okazji. Ale teraz jest, zaleję powiedzmy jakieś 10 różnych i wrzucę test w sobotę w nowym watku.

 

A gdzie się te KWZ kupuje? Bo stronę widziałem, kolory fajne, ale jakoś nie znalazłem informacji ani o tym jak kupić, ani o tym ile to kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moleskine - najgorszy papier świata.

 

To dobrze, że ostatnio cena zniechęciła mnie skutecznie do kupienia notatnika Moleskine :D

 

 

A dzisiaj... nie pobiję Pelikana, ale także ciekawy i myślę, że dosyć słabo tutaj reprezentowany : ROTRING CORE ze stalówką XL, zaprojektowany na najcięższe warunki pracy:

 

 

A mi się to pióro całkiem podoba. Jest nietypowe, ale ma w sobie coś ciekawego ;)

 

Ja dziś testuję stub-a w normalnym notowaniu.
 
20170104_101543.jpg
20170104_101510.jpg
Edytowano przez Szymon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...