Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 godzinę temu, Leon1981 napisał:

Piękne.Bardzo podobne do Meisterstuck 146.Gratuluje 

Raczej bardziej podobne do 144 bądź 145, 146 jest raczej większe. Na zdjęciu masz porównanie wielkości MB, Platinum i Waterman

1 godzinę temu, MBRafał napisał:

Ale to jest Platinum... To prawda, podobne do MB ;)

Ciekawe skąd to podobieństwa ;)

k5GmESo.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leon1981 napisał:

Ja mam tylko Montblanc 147(Traveller) i nie wydaje mi sie duze. Raczej pasuje do reki a jak inni mowia ze mam male dlonie. 

Na szybko zestawienie piór do 144 do 149 wraz z Platinum 3776. Starałem się zebrać MB ze zbliżonego okresu, żeby nie nakładać dodatkowych różnic.

NBgcUIq.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Leon1981 napisał:

Jeszcze nie jestem sprecyzowany ale bardzo mi się podobają Montblanc LeGrand albo Starwalker, Parker Duofold. Nawet fajne lamy 2000 ale w metalowej wersji. 

 

Fajne piórka, ja bym oczywiście optował za MB ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja od pewnego czasu piszę duetem GvFC Intuition i Lamy Safari. Ten pierwszy służy do notowania i jest obecnie podstawowym narzędziem pisarskim, a ten drugi ratuje sytuację gdy trafi się gorszy papier, bo w przypadku papieru ksero jego grubość zmienia się w straszliwy mazak, a cieńkie F LS radzi sobie nieźle. Co ciekawe oboma pisze mi się bardzo dobrze, mimo duże różnicy w cenie obu piór, nie mam problemu z przesiadką na LS co jak sądzę dobrze świadczy o tym piórze. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto nie przepada za Safari powie, że źle świadczy o drogim GVFC :->

Bardzo mi sie podoba ten GVFC, jest na mojej krótkiej liście 'musze to mieć'. Mógłbyś porównać stalówki pomiędzy tymi dwoma piórami? Mam Safari ale nie specjalnie mi się podoba to jak pisze. Trochę mnie zmartwiłeś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...