Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kurcze, ale mi "smaka" robicie na to piórko  :rolleyes:  Ale jeszcze troszkę i też wpadnie do mojej stajni  :D

Kupuj bez obaw :)

Bardzo fajne pióro - szczególnie stalówka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła - pisze, nie przerywa, startuje od razu i to bez żadnego doszlifowywania jej!

Ale wiadomo, stalówka to loteria :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale też bardzo kusi mnie to pióro pomimo że demonstratory mi się nie podobają a stalówkę pewnie musiał bym brać EF ponieważ lubię cienką kreskę.

Obecnie pisze Kaweco Student kolor czarny EF i Platinum Plaisir F. Oba pióra mają cienką kreskę z czego trochę lepiej pisze Plaisir.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

U mnie dzisiaj Kaweco Classic Sport M bordowy i AL Sport Raw F. A na ECO też się szykuję, ale może poczekam na wersję "forumową" :)

A możesz pokazać jak wygląda Twoje Kaweco Al Sport Raw? Mocno styrane czy można się w nim przeglądać? ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do grupy piór roboczych dołączyłam Lamy CP1 czarny mat z bardzo cienką stalówką EF. O dziwo jest tak cienka jak japońskie pióra i płynnie pisze. W sumie to dziwne pióro. Nie lubię Lamy Safari ani Vista ale to pióro leży w dłoni świetnie i bardzo wygodnie się nim pisze. W dodatku nie lubię aż tak cienkich stalówek, szybko pozbyłam się kiedyś wspaniale ale cienko piszącego Platinum. A tutaj jakoś mi z nim po drodze. Piszę nim teraz i chyba zostanie u mnie na dłużej jako podręczne pióro do pracy, razem z TWSBI vac'iem mini i Parkerem Jotterem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zapowiadałem, testuję Parkera IM i jak na razie w codziennej pracy spisuje się bardzo dobrze, stalówka nie skrobie, startuje od pierwszego przyłożenia stalówki do papieru. Poza tym w wersji czarnej, lakierowanej z chromowanymi wykończeniami moim zdaniem design jest bdb. Do tego jest dobrze wyważone, testujemy dalej. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...