Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

<brawo> :D

Napawam się swoim gwałtownym rozwojem intelektu :D i w duchu wychwalam fotosik.pl i jego generowanie kodów  ;)

 

Oczywiście ten rozwój to głównie Wasza zasługa - Światłych Przewodników :)   

 

 

A jak się nauczę jeszcze zdjęcia robić to hohoho  ;)

Edytowano przez Trebreh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kody generowane przez fotosik nie są zbyt dobre.

Napisany ręcznie bądź taki, jak podałem w tutorialu zachowuje się kulturalniej po kliknięciu - powiększa się wtedy zdjęcie do pełnego ekranu (lub oryginalnego rozmiaru zdjęcia? Robi to silnik forum).

Przy kodach generowanych z fotosika kliknięcie obrazka przenosi na stronę fotosik.pl zamiast go powiększyć :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kody generowane przez fotosik nie są zbyt dobre.

Napisany ręcznie bądź taki, jak podałem w tutorialu zachowuje się kulturalniej po kliknięciu - powiększa się wtedy zdjęcie do pełnego ekranu (lub oryginalnego rozmiaru zdjęcia? Robi to silnik forum).

Przy kodach generowanych z fotosika kliknięcie obrazka przenosi na stronę fotosik.pl zamiast go powiększyć :/

Tak, jasne odbierz mi te resztki radości.... aż tak to mi się intelekt nie rozwinął  ;)

 

Spróbuje przy okazji - nie chce z forum robić sobie poligonu doświadczalnego, bo mi bana administracja wlepi  ;)

 

a162333c298496bemed.jpg

 

Chyba zgodnie z instrukcją (podkreślam słowo chyba), a na zdjęciu Parker Duofold  :)

Edytowano przez Trebreh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie albo Junior, albo Slimfold.

O klasę lepsze od Prelude. :)

Jak piórko dojdzie, podaj numerek, jaki jest wybity na stalówce.

5 - Slimfold, 10 - Junior.

Albo też Senior - 35 lub N

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jasne odbierz mi te resztki radości.... aż tak to mi się intelekt nie rozwinął  ;)

 

Spróbuje przy okazji - nie chce z forum robić sobie poligonu doświadczalnego, bo mi bana administracja wlepi  ;)

 

a162333c298496bemed.jpg

 

Chyba zgodnie z instrukcją (podkreślam słowo chyba), a na zdjęciu Parker Duofold  :)

 

To Duofold Senior :) Fajne piórko, dziś się z takim pożegnałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie albo Junior, albo Slimfold.

O klasę lepsze od Prelude. :)

Jak piórko dojdzie, podaj numerek, jaki jest wybity na stalówce.

5 - Slimfold, 10 - Junior.

Albo też Senior - 35 lub N

zdrówka

Na stalówce 35 na korpusie wybite

Parker

Senior Duofold

Made in England

Mam je od Świętego Mikołaja :) i od grudnia jest moim ulubionym piórem, jak widać na zdjęciu trochę fleja nie zawsze umyje się po robocie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj,... nie dzisiaj,...

 

pozazdrościłem konisowi jego kolekcjonerskich zapędów (to to akurat ciut wcześniej niż wczoraj...) i tak przechodząc z tragarzami natknąłem się wczoraj wieczorkiem na sklepik, a w nim przeceniony Parker Sonnet...

 

mając już jednego darowanego srebrnego Chiselleda dokupiłem okazyjnie Złotego,...

 

a że mogłem sobie wybrać pudełeczko to wybrałem takie, które 3 piórka przyjmuje i powziąłem postanowienie o nabyciu w najbliższym czasie tytanowego Chisellda... :D

 

m4J9DvY.jpg

 

AD7EU4O.jpg

1BKptDH.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, kolejny Parker 45 do kolekcji :) Tym razem srebrny i stalowy :)

Wlasnie dzwonil Niemałż, że znajomy anglik po tym jak opowiadałam mu o piórach przekazał/podarował mi Parkera 45, ktorego mial ale lezal nie uzywany, wiec musze napewno go 'umyc' ^^ 

 

Jak tylko wroci z Niemałzem z pracy biore sie za oglad nowego nabytku  :mosking:

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo ogonków i mało ekologiczne.

ogonki są organiczne i wegańskie co więcej.

 

aha, dodam jeszcze, że pangram z flaszą, jest poniekąd dość atramentowy. zwłaszcza, kiedy mamy atrament w kolorze wspomnianej chmurności.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...