Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jeszcze nie kupiłem, ale zamówiłem (z odbiorem osobistym) ;] KAWECO AL SPORT w wersji czarnej ze stalówką BB. Dodatkowo zestaw został powiększony o stalówkę 1.1 i 2.3 italik (sam spływak i stalka bez sekcji) ;] Czas oczekiwania dosyć spory bo ok 3 tygodni, ale myślę że warto ;]

Jak dostanę je w swoje łapy, to wrzucę jakieś zdjęcia.

 

 

Mniej więcej tak to się prezentuje :

01dec328115bb9f06c79bef0c885a0ef_1.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym piórze pelikana brakuje tylko pierwiastków ziem rzadkich ;) Wykraść partię takich cudeniek, zeskrobać rod i sprzedawać na czarnym rynku, pallad też do bardzo tanich nie należy.

 

podejrzewam, że wliczyli je w cenę... wielokrotnie... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w takim sensie że gram rodu to około 40 dolarów wg. moich najświeższych informacji. Drożej jak za platynę.

To ja wiem. Zastanawiam się w jakim sensie miałoby to być opłacalne w kontekście zdrapywania z piór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja nie znajduję piór w szafach/na strychach/w supermarketach...

 

Trochę mnie dziś poniosło... a ponieważ to jest pióro, na jakie od dawna chorowałam, to je wam pokażę choć zazwyczaj tego nie robię :)

 

Panie i panowie, Mabie Todd Swan :) Opisany jako 4660C, jeśliby ktoś potrafił go w miarę dokładnie datować to będę wdzięczna.

 

d423333404aafc98med.jpg

 

 

d30b255dbcd479b1med.jpg

Edytowano przez kasiasemba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tu jest właśnie wielka niewiadoma. Sprzedawca ewidentnie nie wiedział co sprzedaje, bo mówił, że nie wie jak to pióro się napełnia :D  (to jest eyedropper), więc niespecjalnie chciałam go naciskać  do naciskania stalówki ;), jeszcze by mi coś sknocił...

zobaczymy jak przyjdzie. no risk, no fun ;)

ale piękny, no nie, piękny?...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...