Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nadszedł czas na pierwszy demonstrator... z Tesco, 2 zeta :D

ale kręci mnie jak ten atrament spływa fajnie ;)

Hehe zabawne, kilka dni temu też kupiłem demonstratora w Tesco (dokładnie 1.90), mozliwe że nawet tego samego ;] (ciemny szary) Stalówka wygląda jak wycięta z puszki po coli, ale o dziwo pisze gładko. Pierwsze co zrobiłem to wywaliłem naboje, znalazłem małą okrągłą gumkę żeby uszczelnić i  zrobiłem zakrplacz :P

Tak mi się spodobało, że będę musiał kupić sobie coś porządniejszego ;] Może Stipulę Passaporto :P

Edytowano przez elessar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mógł ;)

 

też natychmiast miałam pomysł na zakraplacz i radośnie z nim pobiegłam do męża, ale kręcił nosem. że niby nie da się.

 

paszport też mi się podoba, ale różne opinie się słyszy, niedawno było o tym na forum.

 

ajjj przegapiłam świetnego duofolda u Minuskina :( zazwyczaj wystawia wieczorem a dziś niespodzianka, w ciągu dnia. BU :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, Kasiu, Ja wczoraj chwyciłem u Grega  Parkera  Victory ze stubem 1 mm.  :D

Phi. ;)

Może bym zazdrościła, ale cóż, niedługo nadleci mój piękny, wycacany Duofold Senior, który chwilowo przebywa u Pitera w sanatorium ;), więc wiesz... ciesz się nim, ciesz.<powiedziała łaskawym tonem z nutką pobłażliwości>

 

swoją drogą, czy pisząc do Minuskina trzeba się jakoś zareklamować, czy kto pierwszy ten lepszy? dwa razy pisalam że chcę kupić i za każdym z nich nabył ktoś inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...