Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Montblanc 22, chyba brakuje jednej obrączki przy okienku (albo nie wyszła na zdjęciu).

Dolny Pelikan to pewnie M150/481. Górny to MK10 albo któryś bardzo podobny.

Ładny strzał.

No właśnie obrączka mi nie pasuje, stąd niepewność. Ta która jest jest za szeroka i myślę że to ersatz. I nie umiem zidentyfikować cyferek za MK.

A tych Pelikanów M1** - M2** to już w ogóle nie umiem odróżnić ;)

 

Nawiasem mówiąc szukałem tylko stalówki do MK30, a znalazłem i kupiłem to :lol:

Edytowano przez Rittel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waterman Charleston Ivory.

Walka była zacięta. Odpierałem ataki do ostatniej sekundy. Niedawno uciekł mi taki i teraz musiałem za moje gapiostwo słono zapłacić. Ale niewiele ich jest osiągalnych. Ten przynajmniej jest nowy. Zakoleguje się z moim czarnym, chociaż nowy jest GT, a obcny CT.

 

Charleston%20Ivory.jpg(fotka z aukcji)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tsyrawe - zdawało mi się, że pisałeś niedawno o postawionym sobie szlabanie zakupowym :)

Pan Tsyrawe ma pewnie tak, jak ja. Obiecuję sobie rzeczony szlaban codziennie. Każdego dnia próbuję dotrzymać słowa...

 

 

 

 

... regularnie nie dotrzymuję obietnicy. 

Za jakiś czas dotrze, doleci, dowiozą. Wtedy pokażę.

Edytowano przez marwis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlaban opuszczony jak najbardziej, ale na nowe rzeczy. To było w planach. A dodatkowo zrobilem jeszcze przesunięcia w budżecie.

Ponadto zwolniła się pokażna suma, poniewaz zwracam dwa pióra wcześniej kupione.

Edytowano przez tsyrawe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waterman Charleston Ivory.

Walka była zacięta. Odpierałem ataki do ostatniej sekundy. Niedawno uciekł mi taki i teraz musiałem za moje gapiostwo słono zapłacić. Ale niewiele ich jest osiągalnych. Ten przynajmniej jest nowy. Zakoleguje się z moim czarnym, chociaż nowy jest GT, a obcny CT.

 

Charleston%20Ivory.jpg(fotka z aukcji)

Boski  :)

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z twoim białym? Jest Pelikan albinos na ebay.de.

Zostawiłam sobie Sailora który miał być prezentem dla kogoś i na razie żałuję, zobaczymy co z tego ostatecznie będzie.

Myślałam o takim pelikanie ale się ostatnio rozbestwiłam i staram się łapać złote stalki.

 

Czy te aukcje z niemieckiego ebaya są w jakiś sposób widoczne na ebay.co.uk lub.com? bo ja po niemiecku umiem hmmmm... naturlich, volksvagen (i to pewnie tez z błędem ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłam sobie Sailora który miał być prezentem dla kogoś i na razie żałuję, zobaczymy co z tego ostatecznie będzie.

Myślałam o takim pelikanie ale się ostatnio rozbestwiłam i staram się łapać złote stalki.

 

Czy te aukcje z niemieckiego ebaya są w jakiś sposób widoczne na ebay.co.uk lub.com? bo ja po niemiecku umiem hmmmm... naturlich, volksvagen (i to pewnie tez z błędem ;))

oj tam, oj tam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy te aukcje z niemieckiego ebaya są w jakiś sposób widoczne na ebay.co.uk lub.com? bo ja po niemiecku umiem hmmmm... naturlich, volksvagen (i to pewnie tez z błędem ;))

Sa, sa widoczne - zalezy jak masz ustawionego ebaya, konkretnie chodzi mi o "item location" :) W przypadku "Only UK" powinnas miec pokazane wylacznie przedmioty zlokalizowane na terenie UK, kazda kolejna opcja - mozliwosc wystapienia np. Niemiec ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...