Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Już dawno mi się marzył. Teraz reorganizuję piórowe sprawy, więc na nowej drodze życia pojawił się on - Pelikan M200 DEMONstrator. :)

Stalówka F, ale mam kolejne marzenie: R. Bindera F z fleksem. Ech...

Póki co, w Demonku zamieszkał Diamine Oxblood. Jestem zakochany w tym atramencie. Wierność, z jaką oddaje zachowanie krwi jest ujmująca.

ha! miałem kupić M200 demo, a kupiłem 580 demo. ale jak widać natura nie znosi próżni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Potrzebowałem piórka, którym mógłbym dokonywać opisu na rysunkach technicznych na szybko.

Wybór padł na Lamy Joy.

Jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość, wykończenie plastiku kuleje (widać rysunek plastikowej formy) ale jako przysłowiowy wół roboczy spełnia oczekiwania. No i ten biały kolor. Łatwo zauważalne.

2013-04-30+12.32.25.jpg

2013-04-30+12.33.11.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest tak fajne jak safari to na pewno będziesz zadowolony. ;) możesz też podmienić korpus np na forumowy. i będzie krótsze bardziej poręczne

btw. tak dla pewności, bo widzę ślady atramentu na stalówce, czyli pióro było używane: ta kartonowa opaska ma chronić nabój przed załadowaniem przed dostarczeniem do kupującego, więc chyba możesz już ją zdjąć ;) wtedy otwór podglądu atramentu powinien ułożyć się w jednej linii z tą powierzchnią "pomiędzy palcami"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawiczki mam, zamiast komory wystarczy porządne odkurzanie, a czyszczenie... jest upierdliwe. :P

Mój dyżurny filc się zużył, obecnie zostawia więcej kłaków i paprochów, niż usuwa. Trzeba się wreszcie przespacerować na stację benzynową (jak ktoś nie jeździ, to i nie bywa za często ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skusiłam się na zestaw piór Pilot Parellel. Jeszcze muszę poszukać jakiś atramentów, których nie było by mi szkoda do tak "inkożernych" piór.

Może Camlin Camel? Ja kupiłem 2 butelki do zabawy z Ahabem. Razem z wysyłką wyszło jakieś 15 zł / 120 ml.

EDIT: Obejrzałem ten film (od 5:20 szczególnie) - zaraz się zakocham w tych piórach. A miałem już kończyc zakupy ;(

Edytowano przez dr_Fell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem 1.5 i 3.8, genialnie się używa

Dzisiaj natomiast popełniłem czerwonego Pilota 78G B i zastanawiam się nad przejściem na atramenty, zamiast naboi - trochę wyższy stopień wtajemniczenia, jak na moje możliwości, jednak wachlarz kolorów jest znacznie ciekawszy.

Edytowano przez BeJot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...