Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kupiłem angielskiego Duofolda w czerwonym kolorze. Nie wiem tylko, czy to Demi, czy Standard.

Sprzedający nie określił długości, a na aukcję natknąłem się na parę minut przed zakończeniem i nie było czasu zapytać o długość pióra.

Niezależnie jaki to model duofolda, pióro w takim stanie, zawsze jest u mnie pożądanym obiektem, :D

e0d490b294017534.jpg

d8bb56931802a0fd.jpg

Pozostaje więc tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na nadejście przesyłki, aby roztrzygnąć tą kwestię.

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrożnie, idziesz w ilość. Gotta catch'em all! :P

Nie. :)

Potrzebuję tylko 28 sztuk (7 różnych wielkością modeli angielskich duofoldów x 4 wersje kolorystyczne).

I wystarczy....

No, może jeszcze dorzucę ołówki do kompletu :P

zdrówka

Edytowano przez konis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie jest jak koszulka niemowlęca, więc trzeba sobie robić małe przyjemności.

Żeby nie było, że Cię nie ma, to dokupiłem jeszcze pióro z taką stalówką, wtedy kiedy jesteś :P(...)

Dzięki konis że choć jedno pióro zakupiłeś wtedy gdy jestem a nie mnie nie ma - trochę się czuję jak jego ojciec chrzestny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups. Takie prawa licytacji. Widzę jeszcze na allegro dwa ciekawe Sheaffery Balance, może uda Ci się wygrać któregoś za rozsądną cenę.

Powodzenia!

Na szczęście Balance na aukcjach pojawia się często, więc z jego upolowaniem nie powinno być problemu. Na pocieszenie jedzie do mnie Conway Stewart 103.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwości stalówki są imponujące, do tego jeszcze umiejętności osoby która wykonała próbki pisma... Piękny efekt.

Ceny Oversizów są zaiste kosmiczne, ale ta jest wyjątkowo daleko w gwiazdach. Przy czym stalówka niespotykana jak na starego Sheaffera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj doszedł mi Parker Vector Stalowy- wiem, że dla większość forumowiczów jest to zakup którym nie należałoby się chwalić, nawet w gronie najbliższej rodziny, ale w sumie jestem zadowolony, bo podoba mi sie design pióra oraz zawsze chciałem mieć stalowego Vectora oraz Jottera, po to by w przyszłości docenić te pióra z wyższej półki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba mieć się od czego odbić, gratulacje :)

również zaczynałam od Vectora, ale skończyło się na Urbanie :D i kilku innych...

zamówiony szkolny Manuscript, lubię piórka z jedną cyferką przed przecinkiem, jestem ich zawsze bardzo ciekawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...