Skocz do zawartości

Horyzont

Użytkownicy
 • Ilość treści

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Horyzont

 • Ranga
  XXF

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Katowice
 1. Hmm.. Ja mam problem z tym papierem. Szczerze powiedziawszy bardzo nie lubi się z Pilotem Prera. A że to moje codzienne pióro - pierwsze spotkanie było przykre. Tyle zachwytów a tu zonk. Lamy nie miało problemów; podobnie TWSBI jak i Kaweco Dia2. Ale Prera - powiedziała nie... poprzerywam sobie. I to szkoda, bo notatnik ma wszystko OK, poza tym że się nie lubi z moim piórem :(. Testowałem różne atramenty: Montblanc Tofee Brown; Sailor Rikyu-cha; Iroshizuku Kon-peki. Nie miało to znaczenia. Cóż. Bywa. Ale notatnik super. Tylko cena... Ale to pewnie cło plus prowizja plus japońska
 2. Dobry wieczór, Może mógłby mi ktoś z forumowiczów pomóc. Mam problem z piórem Faber Castell Ambition. Po roku używania wewnętrzny zatrzask skuwki się wyrobił (a może to wada) i obecnie niemal w ogóle nie trzyma się zapięcia korpusu. Strasznie to irytujące. Pióro rewelacyjne - pisze przepięknie tylko.... no właśnie. Da się wymienić? Jest jakiś serwis w Polsce i czy ewentualnie przyjmie reklamację? Byłbym zobowiązany za kilka porad.
 3. Dzień dobry, Potrzebowałem piórka, którym mógłbym dokonywać opisu na rysunkach technicznych na szybko. Wybór padł na Lamy Joy. Jestem bardzo zadowolony. Świetna jakość, wykończenie plastiku kuleje (widać rysunek plastikowej formy) ale jako przysłowiowy wół roboczy spełnia oczekiwania. No i ten biały kolor. Łatwo zauważalne.
 4. B4 jest pochodnym B1 i B2. A to są formaty używane przez chyba wszystkie uczelnie rysunku. Dominuje format 50x70. I jest to naprawdę wygodny format do rysowania. Jak się rozejrzysz po ofertach różnych sklepów to antyramy są właśnie w takich formatach. A skąd wziąć ten format? Kupujesz format 100x70 w każdym sklepie dla plastyków i tniesz na połowy. Tak robiłem przez całe studia, tak robię i teraz.
 5. Z Katowic, nawet nie wiedziałem iż taka pracownia jest w Wrocławiu. W każdym razie dziękuję i pozdrawiam
 6. Dzień dobry wszystkim forumowiczom. Jestem architektem i wszelkie przyrządy piśmiennicze są dla mnie podstawowym narzędziem pracy. Piórem piszę i rysuję. A jeżeli jeszcze wyglądają odpowiednio... To rewelacyjnie. Na dzień dzisiejszy używam pióra Faber-Castell Ambition w kolorze czarnym. Stalówka F Pozdrawiam wszystkich z jednego forum i drugiego. Pozdrawiam, Przemek
×
×
 • Utwórz nowe...