Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłam dziś w raju.

Byłam w Toruniu, gdzie kojarzyłam z dawnych czasów jeden sklep, i jest on nadal na swoim miejscu, istny raj dla pióromaniaków. Watermany, Parkery, Sheaffery, Faber-Castell, Pelikany.... i flaszeczki :)

Pióra tylko oglądałam (mam już swojego kandydata na najlepszego przyjaciela), a wyszłam z tego sklepu z nabojami Parker Quink mini PURPLE. Vector, który jest przewidziany do tej purpury, już się suszy po myciu z czarnego Pelikana. Pierwszy raz w życiu będę pisała innym kolorem niż czarny. Chciałam Pelikana, ale nie było akurat. Schnij Vectorku, bo się niecierpliwię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj w końcu upolować Pelikana 4001 w kolorze turkusowym.Dla kolegów/koleżanek z forum,których jeszcze nie poznałam,a mieszkają w okolicy podaję informację,że bardzo dobry papierniczy wyposażony w pióra i atramenty znajduje się na ul.Cechowej blisko skrzyżowania ul.Cechowej z deptakiem ul.11 listopada w Bielsku-Białej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakup atramentów Rohrer&Klinger: Verdura, Smaragdgrun, Morinda i przypadkowy - ze względu na cenę moim zdaniem kosmicznie niską - Pelikan 4001 Turkis Turquoise

 

zrobisz mazy kolorów? :) właściwie nie chcę mieś wszystkich atramentów z palety R&K, ale dokupiłam sobie stary złotozielony i bordowy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kosmos. W ciągu miesiąca przybyło u mnie:

Rohrer&Klingner sztuk 5

Lamy sztuk 2 w kałamarzach plus garść nabojów

Noodler's sztuk 5

Te ostatnie, jako najtrudniej dostępne, cieszą chyba najbardziej, prosto z nowojorskiego Fountain Pen Hospital.

Edytowano przez inkyzen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolekcji Herbinów dołączył wczoraj kolejny...

 

Cacao Du Bresil... :D

 

Ciekawy szary z nutką brązu, lub jak kto woli brązowy zszarzały...

 

ewidentnie do grubych mokrych stalówek... bo na cienkich, cienko wygląda...

 

u mnie padło na Sonneta Chiselled z F-ką ale taką mokro i grubiej od M-ki MB piszącą...

 

cdzKfHZ.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka ilość ciekawych kolorów ! Ludzie ! Pisujcie recenzje ! ;)

 

Jeśli o mnie chodzi...

 

to bardzo proszę... :)

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/4710-jherbin-cacao-du-bresil/

 

oczywiście jeżeli o ten kolor Ci chodziło... ;)

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...