Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja w minionym tygodniu kupiłam Pelikana 4001 brilliant black. Właściwie to myślałam o kupnie jakiegoś mega fajnego czarnego atramentu, ale że pióro było już w drodze, kupiłam co mieli (był jeszcze quink black, ale wolałam coś nowego, tamto mam w nabojach).

Pelikan to mój drugi atrament, więc mogę powiedzieć że już mam "kolekcję", którą na pewno będę powiększała. Generalnie piszę na czarno, ale myślę o kupnie jakiegoś kolorku dla przełamania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w minionym tygodniu kupiłam Pelikana 4001 brilliant black. Właściwie to myślałam o kupnie jakiegoś mega fajnego czarnego atramentu, ale że pióro było już w drodze, kupiłam co mieli (był jeszcze quink black, ale wolałam coś nowego, tamto mam w nabojach).

Pelikan to mój drugi atrament, więc mogę powiedzieć że już mam "kolekcję", którą na pewno będę powiększała. Generalnie piszę na czarno, ale myślę o kupnie jakiegoś kolorku dla przełamania.

Ja przełamałem czarne zielonym pelikanem 4001. Następnego dnia poleciałem po turkus. Nie polecam czerwieni od pelikana, kolor fajny ale destrukcyjny dla piór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już szaleć to szaleć, myślę o jakimś purpurowo - fioletowo - nie wiem jakim kolorze. Jak go zobaczę to będę wiedziała, że to ten.

Czerwień od Pelikana destrukcyjna - zapisałam w pamięci trwałej, dobrze wiedzieć takie rzeczy, tym bardziej, że pióro z kolorowym atramentem (w sumie czarny to też kolor) będzie mniej używane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare sekund temu. Private reserve- vampire blood, diamin midnight i sepia. A przysięgałem że już koniec z zakupami. Dbrze że są paczkomaty bo rodzice by mnie zabili.

EDIT: zapomniałem jeszcze o Crocodile black. Może będzie niezły.

Edytowano przez comodsuda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...