Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

Tak na abernatopen kupiłem, chciałem czegoś nowego spróbować. A tego crocodila czarnego ktoś zna? Może będzie niezły, a jak nie to flaszka ciekawa i ma tą przystawkę. Jeśli chodzi o to private reserve to chciałem coś czerwonego, a spodobał mi się ten diamine onyx blood czy jakoś tak, ale stwierdziłem że ten vampire na zdjęciach wygląda podobnie, a że recenzji nie ma - to się pojawi.

Edytowano przez comodsuda
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzisiaj nabyłem Pelikana Edelstein Topaz, Przeczytałem recenzję na forum, zobaczyłem próbki i stwierdziłem, że muszę go mieć.

no, piękny jest. ja kupiłam wczoraj turkusowy Watermana i chyba podoba mi sie jeszcze bardziej niz turquoise Pelikana, wydaje mi sie zywszy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inekane - nie przesadzajmy z tą ceną ;) Ludzie są skłonni wydać kilkadziesiąt złotych na butelkę wina, którą osuszą przy kolacji. Edelstein starczy pewnie na 3-4 miesiące ;)

O toto ;] drogi to jest Iroshizuku ;] gdzie za buteleczkę trzeba ok. 160 złociszy plus wysyłkę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Inekane - nie przesadzajmy z tą ceną ;) Ludzie są skłonni wydać kilkadziesiąt złotych na butelkę wina, którą osuszą przy kolacji. Edelstein starczy pewnie na 3-4 miesiące ;)

 

Ot to to,...

 

nie pić za dużo to posłuży długo... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Finir

Na Amazonie z wysyłką do Polski 21 dolarów :)

Przyleciał dziś do mnie Iroszhizuku z Japonii. Z przesyłką i niestety z vat kosztował ok 80zł. Jest piękny i moim zdaniem wart swojej ceny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watermany: Tender Purple i Absolute Brown. Idealnie nadają się do Parkerów 45.

Przy okazji dowiedziałem się od pani w sklepie, że Parker ponoć wycofuje całkowicie kolorowe atramenty - zostają tylko niebieski i czarny. Ja nie wiem, jak można tak znaną firmę doprowadzić do ruiny...

Edytowano przez ornus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...