Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pelikan - brown :)

 

Diamine Grape :)

Czy jak juz go uzyjesz/przetestujesz moglabyc gdzies wrzucic probke? Chcialabym go zobaczyc 'na zywo', a albo zle szukam, albo na tym i poprzednim forum nie ma pokazanego tego kolorku. Bede wdzieczna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna czerń, mroczna czerń, skórzana czerń... Ja ostatnio piszę czarną Aurorą dostaną od kolegi z Forum w małej próbce. I walczy we mnie to, że ma wspaniałe właściwości z tym, że cena pali mój nierozrzutny mózg.

w końcu wypali zupełnie i kupię

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj,... nie dzisiaj,...

 

5 buteleczek od Herbina, każda o innym zapachu...

 

no i oczywiście kolorze...

 

Zapachowce mam także od MB, ale one jakoś chemią jadą… a nie np. olejkiem różanym...

 

A żerbę… to nie mam uwag… jak róże to róże, jak fiołek to fiołek i tylko lawendę wszyscy znajomi colą nazwali...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaopatrzyłam się w Pelikana 4001 turkusowego.Niestety w nabojach.Wiecie może,gdzie w Bielsku-Białej można dostać go w kałamarzu?

Od listonosza. ;)

Myślałem, że braki w kolorkach to tylko przypadłość małych miejscowości a tu niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to mieszkam na pograniczu Bielska-Białej z Czechowicami-Dziedzicami i mam bliżej do papierniczych w Czechowicach,gdzie po obejściu ich wszystkich okazało się,że Pelikana mają tylko i wyłącznie zielonego ;) Wyjazd do centrum Bielska to już dalsza wycieczka,na którą brakuje czasu poszkolnego :P Tak z ciekawości pytałam,by nie jechać na ślepo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to mieszkam na pograniczu Bielska-Białej z Czechowicami-Dziedzicami i mam bliżej do papierniczych w Czechowicach,gdzie po obejściu ich wszystkich okazało się,że Pelikana mają tylko i wyłącznie zielonego ;) Wyjazd do centrum Bielska to już dalsza wycieczka,na którą brakuje czasu poszkolnego :P Tak z ciekawości pytałam,by nie jechać na ślepo.

Nie martw się. Ja mam jeszcze gorzej. Jak nie podjadę, przynajmniej do Szczecina to zostaje mi tylko sprzedaż wysyłkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś był dla mnie dzień dziecka,… poza piórem, do kompletu albo i nie do kompletu… się zastanowię...

 

to stwierdziłem, że nie posiadam żadnego kamyka szlachetnego… 

 

a taki błąd to naprawić koniecznie trzeba, tak że w kolekcji pojawiła się 65 buteleczka,...

 

Tym razem Edelstein Amber...

 

TUBsHL8.jpg

 

ILsha9r.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to mieszkam na pograniczu Bielska-Białej z Czechowicami-Dziedzicami i mam bliżej do papierniczych w Czechowicach,gdzie po obejściu ich wszystkich okazało się,że Pelikana mają tylko i wyłącznie zielonego ;) Wyjazd do centrum Bielska to już dalsza wycieczka,na którą brakuje czasu poszkolnego :P Tak z ciekawości pytałam,by nie jechać na ślepo.

 

W Bielsku warto zajrzeć do DH Klimczok na 2 piętro na stoisko papiernicze - mają tam sporo Pelikana w butelkach, wydaje mi się, że nawet widziałem turkusowy.

Bez problemu można znaleźć ich stronę w sieci i zadzwonić i zapytać, czy mają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełniania kolekcji MB,… dodałem Midnight Blue…

 

5y4XkBP.jpg

 

mam poprzednią wersję blue-black, która lubię za kolor, jednak nie faworyzuje ze względu na skłonności do wytrącania osadów… zobaczymy czy nowy ma zmieniona w tym aspekcie recepturę… skoro nie posiada ostrzeżenia o permanentności… 

 

Ze standardów dostępnych w PL to tylko Lavendowego, jak go określają, mi brakuje, ale...

 

Zawsze jest jakieś ale,… jakoś ostatnio fiolety mi nie "leżą",… a właściwie to leżą ale w szufladzie...

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...