Skocz do zawartości

Jaki atrament dzisiaj kupiłeś/ -łaś? :)


emilien

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,7k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na razie trudno mi ją... wydobyć z pióra. Jest przepiękna na kleksie, zapowiadało się piękne cieniowanie w Pelikanie P30 ze stalówką OM, ale na razie nie spełnia moich oczekiwań co do nasycenia. Pióro było mocno płukane przed zatankowaniem (nie chciałam dopuścić do zmieszania się atramentów) i być może dlatego atrament jest na razie tak wodnisty. Napełniłam też drugie pióro z nieco cieńszą stalówką, tylko bez płukania. Więc na razie próbuje tych obu panów rozruszać, bo w kałamarzu Morinda jest świetna :) Jak ją rozruszam to machnę chyba jakiś test albo reckę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam już sporo atramentów Diamine. O ile kolory tych atramentów są bardzo atrakcyjne, o tyle nie wszystkie sprawdzają się w piórach które posiadam pod względem właściwości. Np. czerwone Monaco Red i Red Dragon oraz zielone Woodland Green i Sherwood Green wypełzają na stalówki do tego stopnia, że brudzą mi sekcję piór. To samo się dzieje z bardzo ładnym brązowym kolorem Chocolate Brown.

Mam Sherwooda i nic takiego mi się w piórkach nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazywałem, co dziś do mnie doszło o tu...

 

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/4825-wykorzystany-rabat/

 

A zacznę nie od tego co kupiłem, tylko co dostałem w prezencie i absolutnie mnie zaskoczyło...

 

QyBZfaq.jpg

 

Czyli nowy Mąblą Permanent Grey z limitowanej rocznicowej serii Meisterstuck 90 years...

 

rEA6OZj.jpg

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa ja trzeci dzień wybieram atrament, to chyba zakrawa o jawne niezdecydowanie :/ A Delfinek czeka  :angry: 

rbit9n aaaa, kolega Akszugor tak jakby używał gróźbo-obietnic :rolleyes: 

 

Hmmmm szarości lubicie?

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś napisać o refleksie szachisty, ale spojrzałem na komórkę, czy Ania do mnie nie pisała i zapomniałem co miałem napisać.

No nic. Zemsta będzie słodka, jak była szarlotka.

Ender, chyba zostanę Twoim przyjacielem od dziś :D

Szary!

Jesteś pewien, ze nie napisała?;)

Przymierzam się do PR Ebony Blue

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, różne :) Na razie skład mam skromny, każda buteleczka ma przypisane pióro... No tylko własnie świeżynka goła została.

Tym razem dla Delfinka chce jakiś ładny granat, bądź ciemny turkus? Wiem jedno, nie Diamine ;P Nie tym razem. Chociaż może... 

 

Ann - ojjj ciekawy kolorek :)

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okkk, Panie i Panowie jeżeli ktoś z Was może posiada Sfeaffera Dolphina, mam pytanie z jakmi atramentami się lubią z jakimi nie?

Mój to 800, stalówka F-ka. Próbnie zatankowany Pelikanem, ruszył bez problemu, czy jest to sucha F-ka, nie mam pojęcia, raczej nie.

Pytam ponieważ jestem w trakcie debatowania nad zakupem badź Watermana bądź J. Herbina, kolory - albo ciemny turkus albo granacik.

Niesamowicie podoba mi się shocking blue Akkermana, niestety buteleczkę tegoż atramentu odbiorę w lipcu... A do lipca stanowczo za daleko, a ja cierpliwa nie jestem :)

Dziękuję.

Edytowano przez foxy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś, lecz w ubiegłym tygodniu,... dokładnie to pod koniec tygodnia,... znaczy się w piątek...

 

Kupiłem,... bo nie mam... 

 

Montblanc Albert Einstein,... znaczy się szary... to już trzeci szary mąblą i chyba je zestawie razem z czerniami wszystkimi jakie mam,...

 

nLrMvUh.jpg

Edytowano przez Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...