Skocz do zawartości

Dzień dobry


m_cudny

Polecane posty

Dzień dobry.

Niniejszym chciałem się przywitać, gdyż pomyślałem, że zadawanie pytań bez przywitania się byłoby nieuprzejme. Mam na imię Michał. Od dawna piszę piórami wiecznymi, ale z kilkoma przerwami i z różnym skutkiem wizualnym. O ile w ogóle mój charakter pisma można nazwać pismem, to znajomi twierdzą, że to pismo "krzaczkowe" :)

Obecnie używam kilku piór, czasem do rysowania, czasem do pisania:

- od niedawna Lamy Vista F (zakupione pod wpływem lektury forum i był to trafiony wybór)

- Parker Vector (gdybym wiedział wcześniej, że istnieją porządne pióra za podobne pieniądze, nie kupiłbym go)

- Rotring ArtPen M, oraz 1,9 (od lat)

- Pilot Plumix M, B, BB (od lat)

Atramenty obecnie w użyciu to: Pelikan 4001 czarny, zielony i fioletowy; Waterman Havana Brown, oraz Pelikan Edelstein Ruby.

To teraz mogę ze spokojnym sumieniem zadawać pytania, ale to już w innym dziale ;)

Pozdrawiam, i miłego dnia życzę, MC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, ktoś z moich okolic :) Witaj na forum.

A nad charakterem pisma można i trzeba pracować. Mój się poprawił od całkiem nieczytelnego, krzaczkowatego pisma do całkiem przyzwoitego, którego trochę osób z otoczenia mi zazdrości a nawet zarzucają, że piszę jak kobieta :) Ale nadal wiele jest w nim do poprawy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...