Skocz do zawartości

Witam serdecznie


G_O

Polecane posty

Witam wszystkich

Od paru miesięcy podglądam te forum, od kilku tygodni już prawie codziennie, więc czas chyba najwyższy ujawnić się :)

Mam na imię Gabriel i odkąd wujek na I Komunię obdarował mnie cudem zdobytym chińskim Wing Sungiem (tak, tak, kto pamięta rok 1987, wie dlaczego "cudem" ;)), pióra wieczne towarzyszą mi wiernie do dziś. W liceum kupiłem pierwszego Parkera, niesławnego Vectora - ale wtedy to dla mnie było coś! (stalówkę M z sekcją mam do dziś - pozostałość plastiku połamana...). Potem na studiach były kolejne Vectory, które ustąpiły innym piórom, kolejnym, znowu kolejnym, i "teraz juz naprawdę ostatnim" i tak w kółko do dziś...

Obecnie załadowane mam: Pelikan M200 (F, Lamy Black), Sheaffer Prelude (M, Diamine Midnight), Faber Castell Ambition (M, Pelikan 4001 Black), Lamy Vista (M, Lamy Red), Waterman Graduate (M, Diamine Crimson), Parker Frontier (F, Diamine Syrah)... A inne czekają w kolejce.

Pozdrawiam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkim za miłe powitanie :D

@inkyzen: Nie, nie mam, teraz trochę żałuję, bo pamiątka byłaby niezła z niego, ale wtedy miałem zerowe pojęcie o jakimkolwiek dbaniu o pióra, nie pamiętam, żebym kiedykolwiek je chociaż raz wypłukał, pióro przeszło niejedno i aż sam się dziwię, ile czasu i zmian kolorów atramentu przetrwało, poza tym, nie przypuszczałem wtedy, że stanę się "pióromaniakiem" ;):) pozdrawiam serdecznie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...