Skocz do zawartości

KWZ Ink Liquid Words 2021


firewall

Polecane posty

Jak wiadomo, w tym roku nie odbędzie się w Katowicach Pen Show Poland.

KWZ przygotował na ten rok nową edycję Liquid Words 2021.

(czyli powtórzyłem słowo w słowo to co pisałem rok temu)

W tym roku kolor ma być inspiracją malowideł naskalnych z jaskini Lascaux znajdującej się w czarnym Perigord.

Ponieważ kwiecień już za rogiem, więc pozwoliłem sobie pokazać ten arcyciekawy dla mnie kolor.

Mam słabość zarówno do ochry jak i do Perigord, dlatego pozwoliłem sobie na ten wpis.

2088631797_Screenshot_2021-03-27PenShowPoland(2).png.8d2ac8e6c4e5f3d3815d9d5091db4934.png

(Obraz pochodzi ze strony FB, Pen ShowPoland)

Mam nadzieję, że dostaniemy wiadomość od organizatorów jak kupić tą buteleczkę inkaustu (taka informacja dla osób nie istniejących na FB)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja programowo nie fejsbukam*, a LW 2021 chciałbym mieć i chciałbym wiedzieć gdzie będę mógł nabyć? Do sklepu Twoje Pióro przy Kilińskiego mam w linii powietrznej 1,5 km... więc jakby np. tam, to chętnie 🙂

 

*coraz bardziej się łamię, czy jednak nie zrobić sobie konta na FB, ale jeszcze trochę muszę podojrzewać do tej decyzji 🙂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MarcinEck napisał:

*coraz bardziej się łamię, czy jednak nie zrobić sobie konta na FB, ale jeszcze trochę muszę podojrzewać do tej decyzji 🙂

Jako dostęp do grup tematycznych FB jest ok. Reszta to IMHO jedynie kolejny "generator njusów" i "zdjęć kotków", będąc jednocześnie nieźle skrojonym pożeraczem czasu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, heyahero napisał:

Jako dostęp do grup tematycznych FB jest ok. Reszta to IMHO jedynie kolejny "generator njusów" i "zdjęć kotków", będąc jednocześnie nieźle skrojonym pożeraczem czasu ;)

Zgadzam się, ale dodam, że same grupy też świetnie pożerają czas. Aktywność jest tam często dużo większa niż na forach ale znaczna część to chwaliposty (te akurat lubię bo można fajne pióra czy inne rzeczy pooglądać) i powtarzające się dość podstawowe kwestie. Pomaga sortowanie postów od najnowszego zamiast od najaktywniejszego - widzisz wtedy posty zanim się dobrze dyskusja rozwinie, przez co nie kusi tak bardzo by się do niej włączyć.

Dodam, że obserwowanie Pen Show Online i przynależnej grupy jest w miarę bezpieczne dla zasobów czasowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Marcin niefejsbukowy jestem, programowo, chcę być żywym (choć wkrótce już skamieniałym) dowodem na to, że życie bez FB jest możliwe. I jak On zastanawiałem się ostatnio, czy się na złamać i nie założyć konta na fikcyjne nazwisko (np. Ken Adams lub  Regina Phalange ;)), ale małżonka, namiętna użytkowniczka FB, rzekła mi "nie daj się" - i póki co się nie daję. Obawiam się jednak, że FB doprowadzi wcześniej czy później do (modne słowo) wykluczenia społecznego, np. krakowski oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów, do którego należę, komunikuje się z członkami wyłącznie za pośrednictwem FB właśnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja sprzed 5m:

Oto i on! Liquid Words 2021"Malowidła Lascaux" - wyprodukowany przez KWZ Ink specjalnie dla Pen Show Poland. Edycja oczywiście ściśle limitowana. Atrament będzie można nabyć wyłącznie w zaprzyjaźnionych z PSP sklepach: 

już od 10 kwietnia!

 

167138152_3838214569627980_2533064614851

Edytowano przez kulka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I dostałem dzisiaj przesyłkę.

Atrament zalałem niestety do pióra z cienką stalówką. Kolor bardzo ładny, pięknie cieniujący, ale przy tej stalówce widać gęstość atramentu, która powoduje, że pióro męczy się. Szybkie pisanie odpada bo pióro jest jak astmatyk na 4000 m n.p.m. Kolor jaśniejszy niż na zdjęciu Nikii.

Będzie pięknie jak wyląduje w tłuściutkiej M-ce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2021 o 22:06, MarcinEck napisał:

*coraz bardziej się łamię, czy jednak nie zrobić sobie konta na FB, ale jeszcze trochę muszę podojrzewać do tej decyzji 🙂

Ja się długo łamałam, ale studia w końcu postawiły pod ścianą. Niekoniecznie trzeba co rano wstawić fotkę siebie na tle mieszkania - i w tym względzie można pozostać choć trochę anonimowym. :)

 

A kolorek piękny!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...