Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

No to rozstrzał masz duży :) Bo stub pisze szeroko przecież. Pierwsze wrażenia... jeżeli chodzi o stalówki bez ziarna, to wcześniej miałem do czynienia tylko z italikami Pilota (M i B) i to są jednak stalówki, które inaczej chodzą o papierze, przede wszystkim ze względu na ostre krawędzie, a dodatkowo stub w TWSBI jest bardziej mokry (co akurat mi odpowiada). Chyba będzie nam się dobrze żyło ;) Aha, italika B Pilota jest cieńsza niż stub 1.1 TWSBI.

 

Zdaję sobie z tego sprawę. Mam kilka piór gdzie jedno pisze F lub EF a drugie italką 1,1 :rolleyes: (różne przeznaczenie). Stuba nie mam żadnego. Prawdopodobnie Mini wezmę z F a ewentualnie Eco ze stubem. Jak będziesz mógł to zrób jakąś recenzję, a przynajmniej wklej fotkę z przykładem pisma tym stubem  :).

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pozwolę się cofnąć do początku 2015 roku i docenić dwa zakupy Endera które uważam za bardzo udane:

 

 

 

W pierwszej chwili nie poznałem wątku... :huh:

 

dwie strony o podrobach... masakra...

 

może odechcieć się kupowania piór... :headsmack:

 

ale...

 

wracając do meritum,...

 

ostatni zakup, nie dzisiejszy, jest taki...

 

AzVdfS6.jpg

 

3dYTBrK.jpg

 

 

VA9gLnE.jpg

 

 

Pozdrawiam życząc wszystkim tego samego co sobie,...

 

czyli zakupów bez wątpliwości i przykrych niespodzianek... :)

 

 

Mój drogi OSMIA Supra 44E się kłania, zapewne twórcy tego pióra się nią inspirowali, co do samego pióra z limitowanej serii pisarze no to jest cudeńko, po prostu cudeńko, choruje na to pióro! początkowo nie doceniałem MB ale odkąd jestem posiadaczem poniższego pióra, zmieniłem zdanie.

 

 

Jak już wyjawiłem w innym poście sami, rodzinnie robimy sobie prezenty,...

 

nie zwalamy na Mikołaja, Gwiazdora, Aniołków i inne takie tam...

 

także nie kupiłem, a dostałem,...

 

bLSwc1R.jpg

 

koQrXPY.jpg

 

pTURrWQ.jpg

 

QxmzfPY.jpg

 

3CNnvU0.jpg

 

Se5VKLU.jpg

 

No i co prawda to prawda, mówiłem że Montblanc,...

 

ale też mówiłem, że limit, że poświęcony pisarzom, że temu od Robinsona, że Daniel Defoe,...

 

no nic,...

 

może za cicho...

 

 

Mam te pióro, ale się nim nie pochwaliłem ponieważ ty wcześniej stałeś się jego posiadaczem i zamieściłeś ten fakt na forum. Wspaniałe pióro z duszą, ogromna stalówka i duże wymiary pióra, prawdziwy wypas!  Jeśli będziesz chciał zawsze możemy się wymienić spostrzeżeniami z jego użytkowania! Ja sporo nim piszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tym co wyżej omawiane, to aż strach napisać... Hero 5028 - bardzo fajne stalówki w piórku za grosze.

Jeżeli dobrze pisze, sprawia Ci przyjemność to kwestia ceny jest w tym przypadku drugorzędna.

Jasne, fajnie jest popatrzeć na drogie a jeszcze lepiej nietypowe pióra,ale każdy od czegoś zaczynał.

Sam kilka lat pisałem Expertem i nie wyobrażałem sobie innego pióra. Czyli, bez kompleksów. Wszyscy mamy jakieś "wynalazki" w kieszeni.

 

Zrób kartkę z próbką pisma, pokaż, co można wycisnąć z tej stalówki i wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...