Skocz do zawartości

prumar

Użytkownicy
 • Ilość treści

  121
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O prumar

 • Ranga
  F
 • Urodziny 01.09.1963

Profile Information

 • Płeć
  Male
 • Skąd jesteś?
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

693 wyświetleń profilu
 1. Tak naprawdę to nie wiem, poczucie że Jotter jest zbyt mały miałem tylko w przypadku całego metalowego. Przy takim pół plastik-pół metal nie miałem tego wrażenia. Może to tylko jakieś nieuchwytne wrażenia. A dłoni jakiejś zbyt małej chyba nie mam.
 2. Dłuższy i grubszy. Dla mnie klasyczny Jotter zawsze był nieco zbyt cienki. Ten model dużo lepszy.
 3. Parker Jotter XL Monochrome - większy i cięższy
 4. Poza tymi oczywistymi proponuję ołówki PERPETUA
 5. Jeśli podoba Ci się Kaweco Liliput, to może spodoba się i Kaweco Supra, w którym można już używać normalnych konwerterów.
 6. Kup. Zwłaszcza jeśli lubisz pokrywającą się rysami i innymi znakami po przejściach skórę. Ta skóra wygląda naprawdę ciekawie (klimatycznie). Z chęcią kupienia czegoś, czy to pióra czy notesu nie ma sensu walczyć. Trzeba dawać sobie małe radości, nawet jeśli czasami wiązać się będzie z tym rozczarowanie. Tekturowa wkładka oczywiście dodaje nieco sztywności.
 7. Notatnik TN jest świetnym notatnikiem/systemem konstruowania dopasowanego do siebie notatnika i miejsca do przechowywania różnych papierków. Zabrałem go kilka razy w "podróż" - czytaj delegacje zagraniczną i sprawdził się idealnie. Nosiłem w specjalnych kieszonkach pieniądze i rachunki do rozliczenia delegacji. Robiłem zapiski. I wszystko byłoby świetnie. Ale to nie jest system dobrze współpracujący z piórem wiecznym. Pióro wieczne jest technologicznym rozwinięciem koncepcji blatu, gęsiego pióra i kałamarza. I przy tym blacie w wygodnej pozycji pisze sobie ktoś na wygodnie rozłożo
 8. Turkusowy - właśnie kończę drugi pojemnik Turkusowy galusowy - idealnie pasuje do koloru mojeg Parkera 51 Pomarańczowy galusowy - lubię efekt zmiany koloru przy pisaniu
 9. Szkoda, że nie wmontowałeś tego hasła w rysunek. Tylko razem tworzą całość.
 10. Otworzył się w Polsce sklep z piórami Noodlers. Poszukaj w Google, bo nie wiem, czy mogę podawać linki Szedł dwa dni paczkomatem
 11. Od wczoraj Noodler's Ahab. Atrament Pelikan Edelstein Onyx
 12. Może i nie sprawia, ale moje pismo przy pisaniu piórem jest o wiele ładniejsze. I sądząc z wielu wpisów, nie jestem wyjątkiem. Ręka ta sama, ale narzędzie inne.
 13. Sorry, ale po Twojej "wyczerpującej" odpowiedzi, nadal jest to dla mnie niepojęte. Po prostu jestem ciekaw.
 14. Wypisujesz 7-8 nabojów uniwersalnych DZIENNIE? Czyli inaczej licząc butelka atramentu 30 ml w PIĘĆ dni? Wybacz, ale nie umiem sobie wyobrazić, jaki jest Twój zawód.
×
×
 • Utwórz nowe...