Skocz do zawartości

Jakie pióro dzisiaj kupiłeś?


ArielN

Polecane posty

Ok, żeby nie było, że ściemniam o borowikach. Dziś była powtórka z wyprawy. 2 godziny, 80 borowików, parę maślaczków i kilka podgrzybków :D

 

P1020939.JPG

 

Niech mnie ktoś zabierze w miejsce z taką klęską urodzaju :rolleyes::P Będzie pachniało grzybami przez najbliższy tydzień, jeśli będą suszone tradycyjnie. Gratuluję i zazdraszczam.

 

97ddd5f8667eac92.jpg

9831809967701852.jpg

Edytowano przez mac.kozinsky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Niech mnie ktoś zabierze w miejsce z taką klęską urodzaju :rolleyes::P Będzie pachniało grzybami przez najbliższy tydzień, jeśli będą suszone tradycyjnie. Gratuluję i zazdraszczam.

 

97ddd5f8667eac92.jpg

 

 

Twoje też niczego sobie :D U mnie dziś się już trzecia partia suszy i marynuje w słoikach  :rolleyes:

 

@rbit9n skuwka się zdekoloryzowała, czy to sztukowane od innego pióra?  :hmm1:

Edytowano przez Andrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrew, raczej się zdekoloryzowała. To częste zjawisko.

 

j.w. no ale czego oczekiwać po ca. siedemdziesięciosiedmioletnim piórze. ba! dobrze, że się nie pokurczyła, bo i tak bywa.

 

Dzięki. Szkoda, bo ten kolorek z korpusu całkiem ładny. Piter mi ostatnio pokazywał jakieś spuchnięte, ale to był inny materiał chyba :D No cóż, po takich dziadkach trzeba się spodziewać, że im w kolanach będzie strzykać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Szkoda, bo ten kolorek z korpusu całkiem ładny. Piter mi ostatnio pokazywał jakieś spuchnięte, ale to był inny materiał chyba :D No cóż, po takich dziadkach trzeba się spodziewać, że im w kolanach będzie strzykać ;)

 

zaiste. ale ważne, że pisze jak talala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rbit9n skuwka się zdekoloryzowała, czy to sztukowane od innego pióra?  :hmm1:

 

aha, i taka ciekawostka, to nie skuwka się odbarwiła, a rączka się zabarwiła od gumy pęcherza. podobnież ten pas na skuwce nabrał barwy od osadki.

 

http://fountainpenboard.com/forum/index.php?%2Ftopic%2F1922-duofold-colors%2F

 

 

 

Pelikan m200 pióro, które każdy pioromaniak powinien mieć. Mój ma ok. 3 lata i już mu pozlota schodzi, dwa razy mu prostowalem stalowke bo gdzieś przez przypadek skrzywilem a mimo to pisze się nim bardzo dobrze.

 

 

e tam, lepiej mieć M250.

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzeliłem na e-bayu takiego Bexleya

 

Hz2Cqg5.jpg

 

Zaintrygowała mnie wideorecenzja modelu 58 na brązowym forum, ale tamten model jest po pierwsze ogromny a po drugie kosztuje prawie 600 zł, co trochę ostudziło mój apetyt :bezradny:

Ten piór to Bexley Perlson. Też nie mikrus, ale nie aż tak przerośnięty jak 58. No i mniej więcej o połowę tańszy, a z taką samą stalówką.

Zdjęcie oczywiście jeszcze z aukcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akszu: to trochę lektury przed Tobą. I jeszcze więcej zdjęć. Tabele porównawcze w tej książce dają bardzo ciekawą perspektywę tego co się działo w poszczególnych firmach i miejscach.

 

 

Ustrzeliłem na e-bayu takiego Bexleya. Ten piór to Bexley Perlson.

 

Fajny materiał i proporcje pióra. Jaka stalówka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...