Skocz do zawartości

Jak wygląda Wasze pismo?


vannolot

Polecane posty

Tutaj mój trzeci dzień z gotykiem. Wiem, że nierówno, odstępy raz takie a raz owakie, do polskich liter nawet nie wiem jak się zabrać, ale to sprawia mi taką przyjemność, że się nią dzielę na lewo i prawo.A tak przy okazji - wie ktoś może jak pisać zdania? Bo na razie znalazłem tylko wzorniki liter. :hmm1:

WP_000089.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Hmm, nigdzie nie mogę znaleźć opcji edycji, mam nadzieję że teraz się wkleją. A jeśli nie, to tutaj link do albumu - link. Btw, ja też się nie znam, więc jeśli ktokolwiek ma informacje jakie odstępy, kiedy jedno r a kiedy drugie, albo jak się liczby pisze, to bardzo proszę ;).

GtKtKaQ.jpg

Edytowano przez thefil9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozozumiem?

 

nie rozumiesz łaciny? biedaku!

 

 

Hmm, nigdzie nie mogę znaleźć opcji edycji, mam nadzieję że teraz się wkleją. A jeśli nie, to tutaj link do albumu - link. Btw, ja też się nie znam, więc jeśli ktokolwiek ma informacje jakie odstępy, kiedy jedno r a kiedy drugie, albo jak się liczby pisze, to bardzo proszę ;).

GtKtKaQ.jpg

 

polecam przepisywanie manuskryptów średniowiecznych z tej strony: http://polona.pl/.

o! to jest zacna pozycja: pozycja. wiele praktycznych rzeczy idzie się z niej dowiedzieć.

 

do tego chorały gregoriańskie z głośnika, a jeśli wolisz nowocześniejszą muzę, to polecam to: http://akelei.bandcamp.com/

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto by tam zrozumiał rbit9n...

 

mógłbym wymienić kilka osób z imienia, nazwiska i nicka. ale po co? i tak mi nie uwierzysz.

 

O takie rzeczy mi właśnie chodziło, dziękuję, rbit9n ;)

 

jak to mówią w bliskiej zagranicy: nech sa páči!

 

chomsky  :thumbup: 

 

gość nie czai bazy, pohukuje belferskim zwyczajem i za to dostaje okejkę? weź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terencjusz, na którego się powołujesz na własną "zgubę" zakłada,  że tolerancja jest cechą człowieka. Tolerancja, od tolero- znosić, cierpieć, to cecha nakazująca człowiekowi godnie znosić to co jest inne, różne u drugiego człowieka. W tym jego wiarę i przekonania. Tolerancja nie pozwala obrażac kolegów na forum tylko dlatego, że Pater noster jest dla nich świętością.

"doktorze Goebbels" tę inwektywę skromnie przemilczę, ma się tak do całości jak reszta Twoich wypowiedzi.

Zapewne nie chcielibyśmy zanudzać naszych koleżanek i kolegów z forum dalszą rozmową. Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "ta tolerancja", w obie strony działa, np. mnie nikt nie obraża nazywając najważniejszą modeled świństwem, a ja nie czepiam się nikogo, że nie odmawia co dzień rano Pater noster. Wcale mnie to nie obchodzi. Także z szacunkiem odnoszę się do Tory, czy Koranu. O tym pisze Terencjusz.

Ale przecież dobrze o tym wiesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "ta tolerancja", w obie strony działa, np. mnie nikt nie obraża nazywając najważniejszą modeled świństwem, a ja nie czepiam się nikogo, że nie odmawia co dzień rano Pater noster. Wcale mnie to nie obchodzi. Także z szacunkiem odnoszę się do Tory, czy Koranu. O tym pisze Terencjusz.

Ale przecież dobrze o tym wiesz.

jasne.

ale wydaje mi się, że po prostu nie zrozumiałeś żartu, co więcej nie przyjąłeś do wiadmości, że dla kogoś niewierzącego może być nawet śmieszny, i oburzyłeś się właśnie tak, jak napisał rbit, po belfersku, w dodatku z fochem.

więcej luzu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na co ten sh*tstorm? @rbit9n walnął żart, całkiem śmieszny, ironiczny. Rozumiem, że ktoś może nie łapać ironii, ale za to kompletnie nie rozumiem świętego oburzenia. Przychylam się do zdania przedmówców - więcej luzu, Panie Chomsky…nick ciut zobowiązuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...