Skocz do zawartości

Jak wygląda Wasze pismo?


vannolot

Polecane posty

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Ze swojej strony polecam @chomsky trochę więcej dystansu - to tylko internet ;)

 

rbit9n ma dość specyficzne poczucie humoru, nie dla każdego zrozumiałe, a zbliżone do mojego. Wystarczy trochę poczytać jego posty aby zacząć rozpoznawać, kiedy pisze na poważnie, a kiedy żartuje. 

 

Niektórzy nie dostrzegą ironii nawet wtedy, gdy podejdzie i kopnie w cztery litery  :unsure:

Edytowano przez iAndrew
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Jakie okrągłe. Jak paciorki. Brzuchate o, a, d na wielkość długich liter. Szkoda, że nie jestem grafologiem. Co mogłyby mi powiedzieć takie litery rozpychające się swoimi brzuchami? A taka litera r a także n oraz m, kurczą się nieśmiało i przyciskają się do innych. Długie ogonki, krótkie laseczki.  :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z lekarzami w zawody?

Możesz startować ze studentami :P Po 3 latach studiów nie zauważyłem, aby moje pismo jakoś strasznie się zmieniło. No cóż sami oceńcie:

1) Na spokojnie (w zeszycie TOP-2000 Hamelin z papierem o gramaturze 70 g/m2 (cudowny papier zwłaszcza dla moich lejących piór))  => sorry że takie zeszytowe!

117sl8x.png

2) Na szybko (czyli typowo wykładowe pismo) ;-)

2ce2ro0.png

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tsyrawe - ciekawy, bo niby lekko niedbały, ale jednocześnie dość równomierny…nie wiem, jak to określić. U mnie problemem zawsze było to, że względnie równą wielkość liter mam wyłącznie wtedy, gdy używam stalki italic. W pozostałych przypadkach - jak popadnie… Do tego mam problem z jednolitym krojem niektórych liter (w szczególności "S", które piszę w dwojaki sposóB). Jako tako zadowolony jestem wyłącznie ze swoich kapitałek. Normalne pismo - może nie dramat, ale szału też nie ma...

 

@wkamil - właśnie zachęciłeś mnie do przeszczepu plumixowej stalki do MR. Tylko najpierw M-kę muszę upolować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...