Skocz do zawartości

Jak wygląda Wasze pismo?


vannolot

Polecane posty

  • Odpowiedzi 319
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

patofiuty na farmacji mieliśmy na czwartym. jak już przerobiliśmy całą chemię świata. wcześniej nie dałoby rady wcisnąć.

Na UMP patofy sa bodajże na 2. Pamiętam ze luba cos narzekala. Zreszta teraz narzeka na chemie lekufff i innych takich.

Uhhh nie tylko Ty tak mówisz?? ze szybko pisze lepiej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tsyrawe - ciekawy, bo niby lekko niedbały, ale jednocześnie dość równomierny…nie wiem, jak to określić. U mnie problemem zawsze było to, że względnie równą wielkość liter mam wyłącznie wtedy, gdy używam stalki italic. W pozostałych przypadkach - jak popadnie… Do tego mam problem z jednolitym krojem niektórych liter (w szczególności "S", które piszę w dwojaki sposó B). Jako tako zadowolony jestem wyłącznie ze swoich kapitałek. Normalne pismo - może nie dramat, ale szału też nie ma...

 

@wkamil - właśnie zachęciłeś mnie do przeszczepu plumixowej stalki do MR. Tylko najpierw M-kę muszę upolować ;)

Będzie pan zadowolony :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

ja tam grafologiem nie jestem, ale powiedz, jaką nerwicę natręctw w sobie hodujesz?

 

Hahahhahaha

Ok., spoważniejmy. rbit, jeśli to wyraz Twojej troski, to ładnie to o Tobie świadczy, ale jeśli chciałeś mi dokuczyć, to wiedz, że nie dokuczyłeś mi. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jestem nowa tutaj, w kaligrafię (jeszcze) się nie bawiłam, a mój charakter to takie dziecko z 2 klasy szkoły podstawowej, tylko tempo lepsze. 

Zamówiłam już Plumixa, tylko muszę odnaleźć sposób na naukę Najlepiej jakbym znalazła książko zeszyt, który by mi narzucił co mam robić. Tylko nie wiem czy mam znaleźć jakąś czcionkę i moje litery zastępować tymi 'książkowymi', czy ćwiczenie tych książkowych nada moim własnym literom regularny kształt. 

Wrzucam fragment pisma, normalnie piszę inne b i p, ale przed chwilą podpatrzyłam i wypróbowałam. Pisane na szybko (przepraszam za literówki!, rzadko zdarzają mi się błędy ortograficzne ale zamiana liter niestety już tak i dopiero gdy czytam to wyłapuję, że to słowo wygląda inaczej niż powinno), prócz dwóch ostatnich zdań pisanych bez pośpiechu. 

 

Czekam na krytykę, żebym wiedziała na czym się skupić :) (nie obrażę się, wiem że nie jest dobrze) 

RpvQP55.jpg

Edytowano przez Minia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...