Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wypisałem dziś to coś niebieskie co mi Piter22 wlał do nowego zielonego Watermana Maestro. Potem wlałem do niego Moss Green.

Potem szarego Watermana Maestro zatankowałem Stone Grey i poczułem się dumny z tej skromnej konsekwencji. A w nocy dokończyłem zaciąg Diamine Chopin do Lamy Safari z blaszką B. Do południa jeszcze i Kaweco mi w łapki wpadło i tymże samym Diamine Chopin popisało.

 

A potem wlejesz do niego Moss Green  :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dziku

A potem wlejesz do niego Moss Green  :D

Nie ma potrzeby. Moss Green mieszka w dwóch innych Kaweco, stale towarzyszących mej dziczej osobie. Znanym Ci Classic Sport z blaszką M oraz nabytym na PenSzale (ale zamówionym dużo wcześniej) AlSport z italicą 1,1. Zresztą też Ci znanym, bo popisawszy nim stwierdziłeś jednak, że to pióro Ci się podoba...

 

A w Lamie Safari musi być jakiś BlueBlack. Bo ten gwóżdź wypełnia druki samokopiujące w pracy.

Edytowano przez Dziku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2015 o 21:21, Dziku napisał:

AlSport z italicą 1,1. Zresztą też Ci znanym, bo popisawszy nim stwierdziłeś jednak, że to pióro Ci się podoba...

 

No i natychmiast z tą samą italiką zakupiłem. A wczoraj zamówiłem kolejne. Ale nie było 1,1. Od 1,5 wzwyż. No to wziąłem z 1,5 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nowy wątek? Czym piszesz to piszesz, ale "Co dzisiaj piszesz?"

 

 

 

Nr: 33467

Dla: XXX

Ephedrinum HCl - 0,075

Sir. Calcii - 150,0

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 5 ml

Lekarz: XXX

Wydał: PRB

Data: 02.VI.2015 r.

Cena: 28 zł 41 gr

Edytowano przez rbit9n
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIESIĘCZNY RAPORT BHP

 

Budowa...............................................................

 

prac. umysł.                                            robotnicy

 

Zatrudnienie

(średniomiesięczne)              

 

Roboczogodziny                    

 

Wypadki                                

 

(.....)

 

itd, itp, etc...    :ph34r:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intrygujące :D

Hmm. Intrygujące to było potem : wymieniłem wibrator, załączam, a drugi z pary robi to samo co uszkodzony- odmawia współpracy :(2 godziny z nim walczyłem, w końcu uruchomiłem, pracuje poprawnie. Ale co się stało, ze odmówił współpracy- nie wiem. 

To jest dopiero intrygujące:) Aż dym leci z głowy od myślenia:) A kierownik bez przerwy : jak długo jeszcze? 

 

No, chyba, że intrygujące był ten Wing Sung ;)

Edytowano przez Wąsaty
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Intrygujące to było potem : wymieniłem wibrator, załączam, a drugi z pary robi to samo co uszkodzony- odmawia współpracy :(2 godziny z nim walczyłem, w końcu uruchomiłem, pracuje poprawnie. Ale co się stało, ze odmówił współpracy- nie wiem.

To jest dopiero intrygujące:) Aż dym leci z głowy od myślenia:) A kierownik bez przerwy : jak długo jeszcze?

No, chyba, że intrygujące był ten Wing Sung ;)

Strasznie zależało kierownikowi..na tym wibratorze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...