Skocz do zawartości

Jakim piórem piszesz dzisiaj?


ArielN

Polecane posty

Przez półtorej doby tyrał zestaw kieszonkowy czyli Kaweco Classic Sport oraz Kaweco Al. Sport "Stonewashed Black". Do tego pogromca dokumentacji na druku samokopiującym czyli Lamy Safari. Poszedł cały nabój mały i pół konwertera Lamy - "Diamine Chopin" oraz prawie cały mały nabój "Moss Green". Ale przecież nadszedł wreszcie piąteczek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

łączę się z Tobą w bulu. mam cztery żółte biki, to też jakimś popiszę.

 

Edyta dodaje, że dziś mb220, pm250 i l2k. ha!

Post stylizowany na naszego Prezydenta..? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzisiaj, a właściwie od kilku dni, już wcześniej prezentowanym Sheaffer'em Admiral Balance:

 

DSCN2621_zpsgfafrjfi.jpg

 

Początkowo użyłem atramentu Sailor Jentle B-B - dla @visvamitry, to wręcz kanon B) jednak kołnierz wokół sekcji był jakby stale mokry. Ogólnie mówiąc stalówka jakby zbyt mocno "lała". Tymczasem eureka(!)  :w00t: przypomniałem sobie jaki to suchy jest ten atrament Califolio Bleu Byznace i jak na niego narzekałem (mea culpa). Zatankowałem i... voila! :clap1: Kołnierz sekcji suchutki, piórko pisze genialnie. Szaleństwo osiągnęło szczyt gdyż same stawianie jakichkolwiek "esów floresów" daje tyle frajdy, że po trzech dniach zapisałem kilkadziesiąt stron redface - próbka na zdjęciu wyżej.

 

DSCN2617_zpslyweiyh9.jpg

Edytowano przez endoor
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edelstein amethyst? jak to wygląda.

 

zgodnie z obietnicą:

 

viole_zpsq46fvi5z.png

 

kolor cieplejszy niż bym się spodziewał i pewnie dlatego mnie nie do końca pasuje, jednak wolę fiołkowy od Herbina. ale! technicznie atrament bez zarzutu. co więcej jak widać cieniuje w l2k, a w nim nie wszystko tak cieniuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...